Często w ofercie pojawiają się samochody z bogatszym wyposażeniem, ale bez dodatkowych dopłat. Wielu klientów wykorzystuje okazję na zakup nowego auta w niższej niż zwykle cenie. Jedynym minusem jest to, że za półtora miesiąca naszemu nowemu pojazdowi zacznie się liczyć kolejny rok.

Tak się składa, że jakoś przywiązujemy większą wagę do wieku samochodu, a nie do jego stanu technicznego. Niemniej jednak naszym zdaniem warto się rozejrzeć w tych promocjach i wyprzedażach, przekalkulować upusty, bo być może okażą się one wyższe niż roczna utrata wartości auta.

Pełną ofertę pojazdów dostępnych w salonach na polskim rynku znajdziecie w naszym najnowszym katalogu „Nowości 2016”. Prezentujemy w nim dane techniczne, osiągi, wersje wyposażenia oraz ceny ponad 300 modeli.

Zanim wybierzecie się do salonu dilerskiego, wstąpcie do kiosku po nasz katalog. Na pewno się przyda!

W najnowszym numerze tygodnika Auto Świat (47/2015) polecamy wiele ciekawych artykułów. Dowiemy się jakie będą przyszłe modele Audi z serii Q. Wrażenia jazdy Infiniti Q30 i najnowszym Suzuki Baleno.

Porównaliśmy luksusowe modele samochodów z Niemiec. Jeździliśmy Volkswagenem Sharanem po face liftingu, a także Oplem Astrą 1.4 turbo i Honda HR-V z dieslem 1.6.

W poradach opisujemy systemy oczyszczania paliw. Dowiemy się jak zapobiec unieruchomieniu samochodu zimą, a także jak i gdzie najlepiej przechowywać zimą opony.

Z drugiej ręki – porównujemy japońskie auta klasy średniej, oceniamy Jeepa Cherokee z dieslem 3.0 oraz kupujemy Fiata Multiplę.

To najciekawsze pozycje z najnowszego wydania tygodnika Auto Świat (47/2015), który dostępny jest w kioskach od 16 listopada 2015 r.

 Foto: auto świat / Auto Świat

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już prawie 135 tys. fanów. Ich liczba wciąż rośnie. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.

Zapraszamy do lektury!