To będzie prawdziwa uczta dla miłośników tego kultowego samochodu i wszystkich pasjonatów podróży w ekstremalnych warunkach. Podczas wydarzenia planowana jest nie tylko prezentacja pięknych samochodówKlasy G 63 AMG z serii Crazy Colors, ale również premiera G 4x4² i konkursy z nagrodami.

Mercedesy Klasy G to prawdziwi giganci, którzy już od ponad trzydziestu lat, wyróżniają się swoimi umiejętnościami w praktycznie każdych warunkach. Do wspaniałych możliwości tych aut dochodzi jeszcze ich niepowtarzalny design, którzy wszyscy goście letniego pawilonu będą mogli zobaczyć osobiście w Dniu Klasy G. Piękne wozy terenowe G 63 AMG z palety Crazy Colors z pewnością będą wspaniale prezentowały się w parkowym otoczeniu letniego pawilonu. Warto przyjrzećsię im z bliska oraz dowiedzieć się o ich ekstremalnych możliwościach.

Natomiast o godzinie 13:00 odbędzie się pierwsza polska publiczna premiera najnowszego samochodu Klasy G 4x4². Imponujące wymiary i osiągi w terenie to tylko niektóre z zalet tego wyjątkowego samochodu. Dla fanów Klasy G zostanie również zorganizowany konkurs z nagrodami.