Kuba Wojewódzki lubi szokować. Ostatnio podniósł ciśnienie swoim krytykom pokazując - o czym pisaliśmy - oszałamiającą zawartość swego garażu. Znalazły się w nim m.in. Porsche 911 GT2, Ferrari 488 Pista Spider, Bentley Continental GT, czy Lamborghini Urus. Trzeba przyznać, że takie, warte miliony złotych, zestawienie robi spore wrażenie.

Wojewódzki jest też znany ze swojej pasji motoryzacyjnej, którą dzieli się ze światem w internecie. Zazwyczaj na instagramowym profilu Kuby Wojewódzkiego lądują ciekawe, ale zazwyczaj pojedyncze egzemplarze samochodów. Nierzadko można też na nim zobaczyć zdjęcia wykonane zza kierownicy. Tym razem jednak można podziwiać jedno z jego pierwszych aut. Wojewódzki na Instagramie pochwalił się zdjęciem z 1992 r., kiedy to jeździł BMW E36.

Obecnie model ten jest raczej obiektem drwin. Ze względu na wiek i niską cenę cieszy się dużą popularnością u najmłodszych i niezbyt zasobnych kierowców. W Polsce panuje stereotyp o niebezpiecznych i agresywnych kierowcach BMW, a seria 3 w nadwoziu E36 idealnie wpisuje się w ten schemat.

Auta gwiazd

Wiele osób związanych z show-biznesem lubi pokazywać, co skrywają ich garaże. Ostatnio swoje "maszyny" pokazali Zenon "Zenek" Martyniuk oraz Magdalena Narożna - gwiazdy muzyki disco polo.

Jak się okazuje, muzyk gustuje w Mercedesach. Król disco polo ma nawet w swoim garażu jeden z modeli zabytkowych tej marki. Jest to Mercedes-Benz 500 SL z 1985 r. Jego wartość to ok. 120 tys. zł.

Narożna woli jednak, szybkie limuzyny. "Zdecydowanie stwierdzam po 2 dniach namiętnej jazdy cudnym Lexusem LC 500, iż jest to zdecydowanie najlepsze połączenie szybkości, sportowego charakteru a za razem luksusu :) 5 litrowe V8 i 477 koni mechanicznych" powiedziała wokalistka.