Już prawie półtora roku osoby chętne do kupienia Astona Martina, muszą je zamawiać poza granicami naszego kraju. Wszystko przez to, że brytyjska marka zerwała współpracę z ówczesnym dystrybutorem, firmą British Automotive Holding.

Na szczęście można już oficjalnie powiedzieć, że wkrótce to się zmieni. Astona Martina bowiem wziął pod swoje skrzydła Auto Fus Group, który jest cenioną grupą motoryzacyjną w Polsce. Już w tej chwili mogą się oni pochwalić kilkoma cennymi markami w swoim portfolio. W salonach grupy można już kupować BMW, Alfę Romeo, Jeepa, ale także Alpinę, McLarena, a także Rolls-Royce'a.

Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group, w wywiadzie dla IBRM Samar powiedział, że w tej chwili pracują nad otwarciem salonu marki w listopadzie. Ma on znajdować się w hotelu Raffle's Europejski przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, naprzeciwko pałacu prezydenckiego.

Dodał także, że Auto Fus Group ma już dziewięć zamówień na samochody, a także, że w ciągu dwóch miesięcy zamówili mniej więcej tyle aut, ile poprzedni dystrybutor w rok. Na razie niestety nie ma informacji, jak dużej sprzedaży tych sportowych aut można się spodziewać.

Ładowanie formularza...