Posiadanie auta ma wiele plusów, ale są też i minusy, np. kiedy trzeba znaleźć miejsce parkingowe. Czasem można stracić na to naprawdę wiele czasu i ostatecznie zostawić samochód dość daleko od miejsca docelowego. Wyprowadzić z równowagi może też sytuacja, kiedy znajdzie się odpowiedni miejsce, a po powrocie do pojazdu okazuje się, że wejście do niego graniczy z cudem. Zaczyna się wtedy kombinowanie - próbuje się wsiąść innymi drzwiami, albo nawet przez bagażnik czy przecisnąć przez fotele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Miała dość, że nie może wejść do auta

Problem w tym, że nie zawsze można sobie na to pozwolić. To wyjątkowo uciążliwa sytuacja dla osób plus size, o czym wielokrotnie przekonała się pewna kobieta z Wielkiej Brytanii, która najprawdopodobniej nieraz już się z tym zderzyła. W związku z tym na szybie auta przykleiła kartkę z informacją dla osób, które zamierzają koło niej zaparkować.

można przeczytać.

Zdjęcie notatki pozostawionej w aucie krąży w sieci, a internauci chętnie je komentują. Większości ten pomysł bardzo się spodobał.

Niektórzy uznali też, że większość miejsc, z wyjątkiem tych dla osób z niepełnosprawnościami jest tej samej wielkości, a przecież jest masa samochodów, które są większe, dłuższe i szersze, które nie mieszczą się w miejscach przeznaczonych dla "standardowych" aut.