Sprzedaż samochodów Infiniti w Europie zakończyła się oficjalnie 1 kwietnia 2020 roku i nie był to żart primaaprilisowy. Nissan, właściciel marki Infiniti, stwierdził, że dostosowanie modeli Infiniti do coraz surowszych norm emisji spalin wprowadzanych w Unii Europejskiej jest po prostu nieopłacalne, tym bardziej, że rynek europejski był marginalny dla Inifiniti.

Wraz z oficjalnym zakończeniem sprzedaży uruchomiono sieć autoryzowanych serwisów dla klientów. Obsługą luksusowej marki z Japonii będą się teraz zajmować głównie serwisy Nissana. Wybrano już ponad 150 placówek rozmieszczonych strategicznie w całej Europie Zachodniej i Środkowej, a ich personel został przeszkolony w zakresie obsługi samochodów Infiniti. Tam też będzie można zgłaszać się z naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi.

W Polsce, z drobnymi zmianami, będzie funkcjonować sześć dotychczasowych Centrów Infiniti w największych miastach Polski. W Warszawie i Wrocławiu placówki będą działać w tych samych miejscach jak dotychczas. W Gdańsku zmienia się lokalizacja serwisu, natomiast klienci Infiniti w Krakowie, Poznaniu i Sosnowcu będą obsługiwani przez sąsiednich dealerów Nissan Japan Motors.