Katalogu "Samochody Używane 2024" to nasza autorska publikacja, którą wydajemy od 27 lat i w której fachowo oceniliśmy blisko 200 najpopularniejszych aut z rynku wtórnego. Wymieniamy wady i zalety, podajemy szczegółowe dane techniczne, polecamy silniki, opisujemy typowe usterki, radzimy, na co zwrócić uwagę przy zakupie auta. W katalogu zamieściliśmy również: praktyczne porady eksploatacyjne, test opon letnich w rozmiarze 205/55 R 16, pełne wyniki rankingu TÜV 2024, a także Raport Jakości 2024, w którym oceniliśmy 26 najpopularniejszych marek na polskim rynku. Wszystko po to, żeby profesjonalnie i rzeczowo podejść do zakupu wymarzonego samochodu z drugiej ręki, który da dużo zadowolenia podczas eksploatacji, będzie trwały i niezawodny!

Już w ubiegłym roku zrezygnowaliśmy z niektórych starszych samochodów na rzecz młodszych pojazdów. Teraz poszliśmy o krok dalej i opisaliśmy ponad 20 nowych modeli! W przypadku samochodów małych to Renault Clio V, wśród kompaktów – m.in. Ford Focus IV, Honda Civic X, Kia Ceed III, Toyota Corolla XII i Volkswagen Golf VIII, a w klasach średniej i wyższej – ostatnie odsłony modeli Audi, BMW i Mercedesa. Są też nowe vany i jeszcze więcej SUV-ów oraz crossoverów, które cieszą się ogromnym wzięciem w ostatnich latach – opisaliśmy aż 34 modele różnych marek i w różnej cenie, a zupełne nowości to m.in. Kia Stonic, Peugeot 5008 II, Škoda Karoq i Volkswagen Tiguan II.

Katalog "Samochody Używane 2024" jest dostępny w dobrych sieciach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Można go także zamówić przez Internet na stronie literia.pl

Zachęcamy do zakupu i życzymy miłej lektury, a także samych dobrych wyborów podczas kupna auta!

Auto Świat Auta Używane 2024 Foto: Archiwum Auto Świat / Auto Świat
Auto Świat Auta Używane 2024