Pierwsze Camaro zakupione w Polsce to odmiana coupé w pomarańczowym kolorze Inferno z czarnymi matowymi pasami. W naszym kraju model ten oferowany jest w najwyższej wersji wyposażenia, z potężnym silnikiem V8 o pojemności 6,2 l i mocy 432 KM z manualną, sześciostopniową przekładnią lub mocy 405 KM z automatyczną skrzynią biegów (jak w przypadku przekazanego auta) lub. Ceny Camaro coupé wynoszą odpowiednio 199 900 zł i 207 900 zł. Cabrio jest droższe o 25 000 zł.

„Wybrałem Camaro przede wszystkim ze względu na jego moc i przyjemność z jazdy, jaką daje”, powiedział Pan Zbigniew Łyszczarz, nowy właściciel samochodu. „Jak typowy mężczyzna, szukałem auta, które będzie reprezentacyjne i będzie się wyróżniało, a Chevrolet idealnie spełnia moje oczekiwania”.

Chevrolet Camaro trafił w pierwszych miesiącach sprzedaży w Europie do 600 odbiorców. Do Polski przyjeżdżają właśnie pierwsze egzemplarze, zamówione pod koniec 2011 roku.

„Do tej pory zebraliśmy zamówienia od kolejnych 10 klientów, którzy zdecydowali się na zakup tego legendarnego modelu. Samochody te są w tej chwili w fazie produkcji lub w drodze do Polski”, powiedział Maciej Całka, dyrektor sprzedaży Chevrolet Poland.