Gama Renault Kadjar obejmie cztery poziomy wyposażenia: LIFE, ZEN, INTENS i BOSE. Oferta silnikowa składa się z jednej wersji benzynowej Energy TCe 130 oraz dwóch jednostek wysokoprężnych – Energy dCi 110 z manualną skrzynią biegów lub automatyczną skrzynią EDC oraz Energy dCi 130. Od 1 czerwca Kadjar jest już oferowany w limitowanej serii Premiere Edition,a od 15 czerwca 2015 r. polskie salony Renault rozpoczynają przyjmowanie zamówień.

Oferta silnikowa składa się z jednej wersji benzynowej Energy TCe 130 oraz dwóch jednostek wysokoprężnych – Energy dCi 110 z manualną skrzynią biegów lub automatyczną skrzynią EDC oraz Energy dCi 130.

Warto dodać, iż od 1 czerwca 2015 r. Kadjar jest już oferowany w limitowanej serii Premiere Edition.

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży modelu Kadjar, Renault poszerza swoją ofertę crossoverów. Nowy model plasuje się w segmencie C, pomiędzy modelami Captur i Koleos.

Dostępne w wersji z napędem na dwa i na cztery koła, Renault Kadjar dzięki swoim kompaktowym wymiarom (4,45 mdługości i 1,84 m szerokości) jest niezwykle zwrotne, co przydaje się podczas jazdy po mieście.

Pierwszy poziom wyposażenia LIFE obejmuje m.in. systemy ABS, AFU, ESC, HSA, 6 poduszek powietrznych, klimatyzację manualną, regulator-ogranicznik prędkości,automatyczny hamulec postojowy, zespół wskaźników z kolorowym, 7-calowym ekranem TFT oraz radioodtwarzacz z Bluetooth. Jeśli chodzi o wygląd nadwozia, wersja LIFE będzie wyposażona w stalowe obręcze kół 16-calowe, ozdobne, chromowane obramowanie szyb bocznych, zewnętrzne klamki drzwi i obudowy lusterek w kolorze nadwozia oraz osłony przedniej i tylnej części podwozia w kolorze czarnym. Wersja ta będzie dostępna od września 2015 r.

Drugi poziom wyposażenia ZEN obejmuje dodatkowe elementy wyposażenia, m.in. kartę Renault Hands Free, fotel kierowcy z regulacją wysokości i podparcia lędźwiowego, kierownicę pokrytą skórą, światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów. Pod względem designu poziom ten wyróżniają 17-calowe, aluminiowe obręcze kół oraz boczne listwy ochronne drzwi z chromowaną wstawką.

Poziom wyposażenia INTENS obejmuje system multimedialny R-Link 2 znawigacją, radioodtwarzaczem, mapą Europy w wersji rozszerzonej, Bluetooth, USB/jack,dwustrefową klimatyzację automatyczną, czujnik deszczu, lusterka boczne z możliwością elektrycznego złożenia, tapicerkę materiałową łączoną z elementami skóry ekologicznej, tylną kanapę w układzie 1/3-2/3, z systemem „Easy Break” i podłokietnikiem, system wspomagania parkowania przodem i tyłem oraz przydatne w codziennym użytkowaniu systemy wspomagania prowadzenia: system kontroli pasa ruchu (LDW),funkcję rozpoznawania znaków drogowych, funkcję automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania (AHL). Samochód w tej wersji jest wyposażony w przyciemniane tylne szyby, osłony przedniej i tylnej części podwozia w kolorze grafitowym oraz relingi dachowe.

Najwyższymi najbardziej ekskluzywnym poziomem wyposażenia modelu Kadjar jest BOSE. Wersja ta obejmuje system nagłośnienia opracowany przez firmę Bose, 19-calowe aluminiowe obręcze kół, światła przednie Full LED „Pure Vision” oraz elementy ozdobne dedykowane wyłącznie tej wersji: specjalną tapicerkę materiałową łączoną z elementami skóry ekologicznej, kierownicę obszytą skórą Nappa, nakładki na progi drzwi przednich z oznakowaniem Bose oraz obudowy lusterek bocznych w kolorze lśniącej czerni.

Limitowana seria PREMIERE EDITION z okazji debiutu rynkowego Kadjara Seria limitowana PREMIERE EDITION została stworzona na bazie wersji INTENS. Dodatkowo wyposażona jest w pakiet Easy Parking Premium zawierający: system wspomagania parkowania “Easy Park Assist”, system wspomagania parkowania przód/tył/bok i system kontroli martwego pola, Pakiet Widoczność obejmujący: dach szklany stały i lusterko wewnętrzne elektrochromatyczne oraz koło zapasowe dojazdowe. Cena specjalna tej serii limitowanej wynosi 89 900 zł. Dostępnych jest wyłącznie 100 egzemplarzy.

Silniki stanowiące połączenie wysokich osiągów z niewielkim zużyciem paliwa i niską emisją CO2. W momencie debiutu rynkowego oferta Renault Kadjar obejmować będzie 3 silniki z gamy Energy, dostosowane do potrzeb klientów poszukujących wysokich osiągów,niskiego zużycia paliwa i niskiej emisji CO2.

Kadjar plasuje się pod tym względem w czołówce segmentu wraz z silnikiem wysokoprężnym Energy dCi 110. Silnik ten wykazuje się zużyciem paliwa na poziomie 3,8 l/100km i emisją CO2 wynoszącą 99 g/km, zarówno w wersji z manualną skrzynią biegów, jak i skrzynią automatyczną z podwójnym sprzęgłem (EDC).

Oferta obejmuje ponadto silnik wysokoprężny Energy dCi 130 oraz silnik benzynowy Energy TCe 130.

RENAULT KADJAR LIFE ZEN INTENS BOSE ®
Energy TCe 130 Wersja dostępna od września 2015 79 900,00 zł 88 900,00 zł
Energy dCi 110 88 400,00 zł 97 400,00 zł
Energy dCi 110 EDC 95 400,00 zł 104 400,00 zł
Energy dCi 130 94 900,00 zł 103 900,00 zł
Energy dCi 130 4X4 102 900,00 zł 111 900,00 zł 119 900,00 zł