Co roku gośćmi Grand Prix Formuły 1 w Monako są gwiazdy show-biznesu, filmu i sportu. Tak było i tym razem, a do grona oglądających wyścigi na żywo dołączył Robert Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski ma obecnie wakacje po zakończeniu sezonu piłkarskiego. Przez ostatnie kilka dni przebywał razem z żoną Anną Lewandowską na festiwalu filmowym w Cannes, a teraz pojawił się w oddalonym o niespełna godzinę drogi Monako.

Zobacz też: Ile czasu Robert Lewandowski zarabia na samochód?

Robert Lewandowski przybył na GP na zaproszenie ekipy zespołu wyścigowego Astona Martina. Na oficjalnym profilu zespołu w mediach społecznościowych możemy zobaczyć jak przebiegła wizyta naszego kapitana w Monako.

"Z radością informujemy, że dzisiaj do zespołu dołączył piłkarz FC Bayern Robert Lewandowski. Wspaniale mieć cię z nami! Ciesz się wyścigiem!" napisała załoga Astona Martina, publikując wspólne zdjęcia z Robertem Lewandowskim.

"Lewy" pozuje na nich w czapce zespołu Aston martin.

Zobacz też: Lewandowski ma nowe Porsche. To wyjątkowy model

Zamieszanie wokół transferu

Robert Lewandowski w Monako może zapewne odetchnąć po ostatnich kilku tygodniach szumu medialnego wokół jego domniemanego transferu z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Od dłuższego czasu z pierwszych stron gazet nie znikają pogłoski o tym, że piłkarz nie chce zostać dłużej w niemieckim klubie. Sam Robert Lewandowski nie zdradził jeszcze wprost swoich planów na kolejny sezon.