Ten rok ma być ostatnim dla aktualnej, siódmej generacji samochodu Rolls-Royce Phantom. Produkowana jest ona od 2003 roku. Producent na zakończenie przygotował limitowaną serię o nazwie Zenith, która ograniczona została do 50 egzemplarzy.

W ramach firmowej indywidualizacji dział Bespoke, przygotował wyjątkowy kufer piknikowy, który ma dopełnić wyposażenie tego modelu. Kufer wykonano z elementów orzecha amerykańskiego połączonego ze stalą, skórą i szkłem. Zastosowano materiały najwyższej jakości. W jego wyposażeniu znalazły się m.in. kryształowe szklanki, ręcznie wykonane sztućce ze stali nierdzewnej oraz serwetki z wyszytymi monogramami Rolls-Royce. Nie zabrakło także oświetlenia oraz ręcznie malowanych elementów dekoracyjnych w czarnej i platynowej barwie.

Kufry oferowane są w trzech zestawach kolorystycznych, które odpowiadają odcieniom materiałów zastosowanych we wnętrzu pojazdu. Pierwszy zestaw łączy czerwoną i czarną skórę, drugi barwy niebieskie z arktyczną bielą, a trzeci czerń z szarością.

Rolls-Royce Phantom Coupe limitowanej serii Zenith kosztuje 338 616 funtów angielskich.