Od kilku dni klienci mogą już korzystać z szerokiej oferty spożywczej oraz nowatorskiego, chłodzonego pomieszczenia typu „beer cave” (piwniczki piwnej).

Nowy format został stworzony w oparciu o pogłębione badania rynku, jak również opinie klientów stacji. Celem przebudowy było jak najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania klientów. Na stacji znaleźć można m.in. świeże owoce i warzywa, pieczywo pieczone na miejscu, napoje typu premium, dania gotowe oraz artykuły mrożone.

Oprócz tego klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty specjalnie wydzielonej strefy „beer cave”. Jak zapewnił Paweł Długoński, dyrektor działu sklepów w Shell Polska, wybór różnorodnych gatunków piw będzie systematycznie powiększany.

Warszawska stacja paliw przy ul. Stawki przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które chcą zaoszczędzić czas. Nowy format został stworzony, by umożliwić połączenie codziennych zakupów  przy okazji tankowania paliwa – zauważyła Agata Hinc, rzecznik prasowy Shell.

Odnowiona stacja na Stawki wpisuje się w długofalową strategię działu stacji paliw Shell w Polsce. Rozbudowujemy sieć, w tym również stacji partnerskich, oraz poszerzamy ofertę dla klientów  na istniejących stacjach – powiedział Paweł Odrzywołek, dyrektor działu stacji paliw w Shell Polska.

Na każdej odświeżonej stacji wprowadzono specjalny system kolejkowy, który ma za zadanie usprawnić obsługę. Zdecydowano się także na rozwój oferty jedzeniowej przygotowywanej  na miejscu pod marką deli2go. Na większości stacji znaleźć można również automaty do kawy Costa i półki z kolekcją win.