Toyota rozpoczęła przyjmowanie zamówień na GR Suprę z nową manualną skrzynią biegów, współpracującą z silnikiem 3.0 Twin-Scroll Turbo. Auto to jest jednym z niewielu dostępnych na rynku mocnych aut sportowych z manualną skrzynią biegów. Opracowana specjalnie do tego modelu 6-biegowa przekładnia iMT wykorzystuje inteligentny system sterowania. Tak skonfigurowana Supra przyspiesza do "setki" w 4,6 s.

GR Supra z 6-biegową skrzynią otrzymała także modyfikacje podwozia i specjalną funkcję Hairpin+, która ma zwiększać radość z jazdy na górskich trasach.

Dalszy ciąg tekstu pod materiałem wideo:

GR Supra z matowym lakierem i nowymi kolorami wnętrza

GR Supra ze skrzynią manualną jest dostępna w wyższej wersji wyposażenia Executive. Zawiera ona m.in. system aktywnego zawieszenia (AVS), wyświetlacz HUD na przedniej szybie, system Premium Audio JBL, 19" kute felgi w czarnym i srebrnym kolorze oraz pamięć ustawień fotela kierowcy, a także przednie i tylne czujniki parkowania oraz tempomat.

Do znanej już czarnej tapicerki, dołączyła teraz także nowa brązowa skórzana tapicerka. Obie zostały wykonane ze skóry naturalnej i syntetycznej. Nowością, którą można zamówić w GR Suprze z "manualem" jest także ekskluzywny, matowobiały lakier Moonstone White, oferowany w połączeniu, ze wspomnianymi powyżej brązowymi obiciami.

GR Supra Executive z silnikiem 3.0 i manualną skrzynią biegów kosztuje 329 900 zł. Dopłata do specjalnego lakieru wynosi 10 000 zł.