Toyota RAV4 w limitowanej serii pokryta została lakierem Attitude Black, który podkreśla ostre linie i przetłoczenia japońskiego SUV-a. Efekt został wzmocniony czarnymi elementami stylistycznymi na całym nadwoziu. Górny i dolny grill, dolne części zderzaków, obudowy bocznych lusterek, osłony podwozia, listwa na klapie bagażnika i tylny spoiler rownież polakierowano na czarno.

Z kolei 19-calowe aluminiowe obręcze kół mają czarne, lśniące wykończenie. Nawet czujniki parkowania zostały pokryte czarnym lakierem. Jedynym elementem wyróżniającym się na tle czarnego nadwozia jest chromowany znak Toyoty pośrodku przodu auta. Wnętrze również zostało wykończone w czarnej tonacji. W tym kolorze syntetycznej skóry z szarymi szwami pokryto fotele.

Toyota RAV4 – bogate wyposażenie seryjne

Toyota RAV4 w limitowanej wersji ma standardowe wyposażenie, bazujące na odmianie Selection, ale dodatkowo wzbogacono je o: czarne felgi aluminiowe 19”,wykończenie elementów zewnętrznych w kolorze Piano Black, zestaw naprawczy opony, układ detekcji przeszkód ICS, cyfrowe lusterko wsteczne oraz system audio JBL klasy premium z 9 głośnikami i radiem DAB. Ze względu na współpracę Toyoty z firmą JBL, każdy limitowany samochód będzie opatrzony znaczkiem podkreślającym unikalny charakter tej wersji wyposażenia.

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition by JBL do sprzedaży trafi w październiku 2020 roku. Zbieranie zamówień na limitowaną edycję rozpocznie się pod koniec sierpnia.