Samochód został wylicytowany na kwotę 185 tys. dolarów, czyli nieco poniżej spodziewanej kwoty 200 tys. dolarów. Wylicytowany samochód to mocno stuningowana Supra czwartej generacji.

Tuningiem tej pomarańczowej Toyoty zajął się Eddie Paul, który pracował także przy takich produkcjach jak "Grease" z Johnem Travoltą czy "60 sekund" z Nicolasem Cage’em. Paul nie żałował tuningowych gadżetów z najwyższej półki, a Supra O’Connera do dziś jest obiektem westchnień amatorów ulicznych wyścigów na całym świecie.

Paul Walker jeździł Suprą także prywatnie. Biała Toyota Supra MK IV pojawiła się w ostatniej, siódmej części serii, w scenach pożegnania z O’Connerem. Sceny te są także pożegnaniem z Paulem Walkerem, który zginął w wypadku samochodowym w połowie kręcenia filmu.

Filmowa Supra może mieć tylko jednego właściciela, ale dla pozostałych fanów tego modelu Toyota szykuje jej następcę - model FT-1, którego premiera rynkowa zapowiadana jest na koniec 2015 roku.

Historia FT-1 jest dość niezwykła. Model powstał jako wirtualny pojazd zaprojektowany przez CALTY Design Research do gry Gran Turismo na platformę PlayStation, po czym został zbudowany w rzeczywistości. Samochód nawiązuje do bogatej tradycji sportowych coupe Toyoty, modeli 2000GT, Celica, Supra, MR2 i Scion FR-S. Uważany jest jednak przede wszystkim za spadkobiercę Supry. Wiele wskazuje też na to, że wersja produkcyjna będzie nosiła nazwę Supra.

Od razu widać, że projektanci mieli przed oczyma samochody wyścigowe, gdy rysowali FT-1. Samochód ma narysowane ostrą kreską, muskularne nadwozie. Przód przypomina dziób bolidu Formuły 1, podkreślony skośnymi światłami LED. Pierwsza wersja pokryta czerwonym lakierem została zaprezentowana na Detroit Motor Show w 2014 roku. Pokazana kilka miesięcy później wersja grafitowa miała kojarzyć się z superbohaterami z nowoczesnych komiksów. Stąd przywodzący na myśl Batmana kolor, ale także nowe wnętrze pojazdu wyposażone w gadżety rodem z komiksu.

Druga odsłona modelu FT-1 powstała w amerykańskim studiu projektowym Toyoty CALTY. Podobnie jak pierwsza, czerwona odmiana modelu studyjnego FT-1, oraz edycja „Vision GT", stworzona wyłącznie na potrzeby świata wirtualnego, najnowsza interpretacja FT-1 jest dostępna do pobrania w grze Gran Turismo.

O nowym modelu produkcyjnym na razie niewiele wiadomo na pewno. Klienci będą mieli prawdopodobnie do wyboru 3 silniki benzynowe napędzające tylną oś - 2.0 o mocy 218 KM, 3.0 o mocy 320 KM oraz 3.0 o mocy 400 KM.