• Lamborghini to nie tylko szybkie samochody
  • Traktor Lamborghini potrafi zrobić wrażenie
  • Traktorem o takich gabarytach ciężko poruszać się po mieście

Nie wiemy jakim pobudkami kierują się nabywcy supersamochodów, gdyż nie dysponujemy na tyle grubymi portfelami, by móc wcielić się w ich skórę. Większość klientów Lamborghini podobnie jak i osób przeprowadzających testy Gallardo Spyder przychodzi na myśl test porównawczy z Audi R8 Spyder. My postanowiliśmy pójść w innym kierunku, ale także porównamy Gallardo z R8, tylko to nie będzie Audi, a traktor spod znaku wierzgającego byka.

Traktor Lamborghini: kto wygra rodzinny pojedynek?

R8.270 DCR to największy i jednocześnie najsilniejszy traktor w ofercie Lamborghini. Każdy z nich wymaga odpowiedniego ubioru, nasi testerzy wiedzą jak wpasować się w różne klimaty. Traktor – gumowe kalosze i flanelowa koszula w kratę. Gallardo styl a'la Don Johnson z Miami Vice odblaskowe kolory marynarka i przeciwsłoneczne okulary. Lamborghini R8.270 DCR przyciąga zupełnie inny typ kobiet niż Gallardo.

Damy zapytane o to jak postrzegają jego kierowcę odpowiadają: odpowiedzialny, myślący perspektywicznie, dojrzały, wie czego chce od życia, męski. Kobiety poszukując mężczyzny o takich cechach chętnie skorzystają z oferty podwiezienia do domu. One myślą o małżeństwie i założeniu rodziny. To idealne kandydatki na żonę.

Za Lamborghini Gallardo Spyder oglądają się głównie młode kobiety. A jak oceniają one jego kierowcę? Dobrze sytuowany biznesmen, który nie do końca wie czego chce od życia. To dorosłe dziecko, wciąż żyjące w świecie zabawek. Gallardo to raczej kiepski model do poszukiwania partnerki na całe życie, ale z pewnością znajdą się chętne, które wypiją z nami lampkę drogiego szampana. Każdy wybór jest zły. Podryw na auto to kiepski pomysł. Lepiej w tym celu kupić luksusowy jacht...