Do sieci trafiło nagranie, na którym widać nieodpowiedzialnego kierowcę prowadzącego samochód i jednocześnie ręcznie obsługującego wycieraczki. Mężczyzna jechał podczas deszczu. Miał zepsute wycieraczki, więc przywiązał do nich sznurek, za który pociągał jedną ręką, drugą zaś trzymał na kierownicy. Zdumieni obserwatorzy wszystko nagrali, a wideo opublikowali w sieci.

Zobacz także: Jak często wymieniać wycieraczki w samochodzie i jakie wybrać?

Przywiązał do wycieraczek sznurek i tak jechał w deszczu

Wszystko to nagrał i opublikował na TikToku użytkownik o nazwie Stephenkeeling9. Mężczyzna jechał ciężarówką i siedział na miejscu dla pasażera, kiedy nagle zobaczył mały, granatowy samochód. Jego kierowca przywiązał do wycieraczek dwa sznurki, które przewlekł przez małe otwory w uchylonych oknach. Mężczyzna pociągał za nie, aby wprawić w ruch zepsute wycieraczki. Jednocześnie prowadził w deszczu, poruszając się przy tym z dość dużą prędkością.

"Wystarczy mi to już na ten dzień" - skomentował krótko na TikToku autor nagrania, którego śmiech słychać w tle.

Nagranie bardzo szybko stało się viralem. Zdecydowana większość internautów podeszła do niego humorystycznie, przyznając, że wideo jest po prostu zabawne.

Zobacz także: W Warszawie stanął pomnik silnika V8. Ma 12 litrów i pochodzi z Tatry

"Płaczę ze śmiechu", "Umieram ze śmiechu" - komentują rozbawieni internauci.

Ale to nie wszystko. Pojawiło się również kilka komentarzy, w których internauci otwarcie przyznali się do tego... że sami ratowali się w podobny sposób w przypadku awarii wycieraczek w samochodzie. My zalecamy jednak, aby absolutnie tego nie powtarzać.

Zobacz także: Lekarz bez uprawnień przebadał 2 tys. kierowców.