Z lawety spadły samochody - zablokowana droga S7 na Mazowszu

Do kolizji doszło dziś rano (ok. godz. 7.30) na trasie S7 na wysokości miejscowości Widów w powiecie grójeckim (421,9 km). Najprawdopodobniej doszło do najechania jednego pojazdu na drugi. Ponadto laweta uderzyła w bariery bezpieczeństwa, na drogę spadły z niej trzy samochody osobowe marki Mercedes. Jedna osoba została ranna.
Jezdnia w kierunku Radomia jest zablokowana. Wytyczono objazd drogami lokalnymi od węzła Skurów.
Z informacji GDDKiA wynika, że o godz. 13.30 utrudnienia zostały usunięte i droga jest już przejezdna.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo
Powiązane tematy: Wypadek S7 Policja

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!