W tekście i na zdjęciach umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Hyundai Tucson – nie pomylisz go z innym autem

To jeden z bestsellerów marki. Nowy Tucson za sprawą nietypowych przednich świateł, bocznym przetłoczeniom prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Nowoczesny SUV wymaga zaawansowanych napędów, dlatego w gamie oprócz 150-konnego benzyniaka są także: 48-woltowa miękka hybryda (150 lub 180 KM), klasyczna hybryda z układem o mocy 230 KM czy odmiana plug-in generująca 265 KM. W tej ostatniej postaci, po naładowaniu akumulatorów na 100 proc. w trybie czysto elektrycznym można pokonać 62 km w cyklu mieszanym.

Sprawdź cenę

Hyundai Kona – sprytnie zaprojektowana

Hyundai Kona to model, który za sprawą kompaktowych wymiarów sprawdzi się podczas jazdy w mieście. Niewielkie wymiary nie przeszkodziły w zaprojektowaniu przestronnego wnętrza. Kona to nie tylko SUV z napędem na przednie lub na wszystkie koła. To także model o bardzo zróżnicowanej gamie silnikowej. Benzynową frakcję reprezentują trzy wersje: 1.0 T-GDI o mocy 120 KM, 1.6 T-GDI generujące 198 KM oraz 280-konne 2.0 T-GDI, dzięki któremu auto rozpędza się do setki po 5,5 s. Nie brakuje również hybrydy o łącznej mocy układu 141 KM oraz elektrycznej odmiany z silnikami o mocy 136 lub 204 KM.

Sprawdź cenę

Hyundai Bayon – miejski crossover

Hyundai Bayon to połączenie dwóch światów. Powiększony prześwit (183 mm), czarne, plastikowe nakładki na nadkolach czy srebrne osłony pod zderzakami to terenowe atrybuty pojazdu. Z kolei reflektory o nietypowym kształcie, duży grill oraz boczne przetłoczenia odpowiadają za sportowy charakter i nowoczesny wygląd. Masywności dodają autu szerokie tylne słupki. Za napęd pojazdu odpowiada doładowany benzyniak produkujący 100 KM, dzięki któremu Hyundai Bayon rozpędza się do setki po 10,7 s, a maksymalnie można nim jechać 183 km/h. Do wyboru jest wersja z manualną lub dwusprzęgłową przekładnią.

Sprawdź cenę