Zasady udziału w promocji są proste. Wystarczy od 14 marca do 31 maja 2015 r. kupić komplet czterech letnich opon Bridgestone, zarejestrować się na stronie www.pasjabridgestone.pl, przedstawić dowód zakupu, aby w zamian otrzymać jedną z ponad 2050 nagród.

Dla uczestników promocji przygotowaliśmy 50 tabletów Samsung Galaxy Tab 3 7.0, 1000 prenumerat magazynów m.in. Men’s Health lub Auto Motor i Sport oraz 1000 voucherów o wartości 200 zł każdy na zakup opon zimowych Bridgestone. Ponadto uczestnicy promocji, którzy najszybciej rozwiążą krzyżówkę otrzymają jeden z trzech unikalnych rowerów elektrycznych Hawk Bosch, lub jeden z dodatkowych 50 tabletów Samsung.

Niezależnie od tego jakim autem jeździmy, ogumienie jest jedynym z jego systemów bezpieczeństwa, który możemy samodzielnie „udoskonalić”. Dlatego montaż najwyższej jakości opon Bridgestone, to najprostszy i najszybszy sposób na zwiększenie naszego bezpieczeństwa na drodze.

Warto o tym pamiętać, gdy wraz z nadejściem wiosny będziemy wymieniali opony z zimowych na letnie – tłumaczy Dorota Szulkowska, Trade Marketing Manager Bridgestone. Dla wszystkich kierowców, którzy chcieliby zwiększyć swój poziom bezpieczeństwa, przygotowaliśmy specjalną promocję „Pasja Bridgestone”. Mogą w niej wziąć udział klienci, którzy zakupili co najmniej 4 letnie opony Bridgestone – dodaje Dorota Szulkowska.

„Pasja Bridgestone” to promocja, która poprzez analogie ze sportem, podkreśla kluczowe przewagi technologiczne opon Bridgestone. Priorytetem marki jest bowiem budowanie skojarzeń z pasją, siłą, wytrzymałością i precyzją w działaniu oraz odwoływanie się do pozytywnych emocji, jakie towarzyszą fanom sportu.

Rejestracji na stronie można dokonać przez telefon komórkowy, tablet lub komputer stacjonarny. Dowód zakupu 4 wybranych opon Bridgestone najlepiej przesłać w formie fotografii lub zeskanowanego dokumentu. Szczegółowe informacje na temat zasad promocji i regulamin znajdują się na stronie www.pasjabridgestone.pl.