Największa nowość, czyli BMW serii 2 Gran Coupé, to koncepcja znana z wyższych klas czterodrzwiowych modeli niemieckiej marki. Cechy szczególne to: wydłużona i dynamicznie wystylizowana sylwetka, bezramkowe drzwi i zachodzące daleko do wewnątrz lampy tylne. Nawet w aucie kompaktowym sportowy wygląd udało się jednak połączyć z praktycznością, co oznacza przestronną kabinę dla pasażerów oraz pojemny, 430-litrowy bagażnik.

Seria 2 Gran Coupé jest oferowana w pięciu liniach wyposażenia do wyboru: podstawowej, Advantage, Sport Line, Luxury Line i M Sport. Ostatnia opcja to popularna na polskim rynku propozycja dla osób oczekujących auta o jeszcze bardziej sportowym charakterze. Gwarantują go m.in. pakiet aerodynamiczny M, wiele detali stylistycznych, a także specjalne wykończenie kabiny, na czele ze sportowymi fotelami i sportową kierownicą M.

Należy jeszcze wspomnieć o takich dodatkach jak w pełni diodowe reflektory czy sportowy układ jezdny M. Tak skonfigurowane BMW serii 2 Gran Coupé ma wszelkie argumenty, by zadowolić wymagającego kierowcę. Przebierać można w dostępnych silnikach benzynowych i diesla, których moc wynosi od 116 aż do 306 KM (najmocniejsze wersje są wyposażone w inteligetny napęd na 4 koła xDrive). Poznaj szczegóły oferty.

Zwolennicy klasycznych hatchbacków nadal znajdą w ofercie BMW popularną serię 1. Z kolei osoby gustujące w modnych SUV-ach mogą zdecydować się na rodzinne BMW X1 lub bardziej lifestylowe X2. Pełnia możliwości wyboru w gamie marki z Monachium.

Dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na jeden z czterech powyższych modeli segmentu kompaktowych samochodów klasy premium, BMW przygotowało specjalną ofertę BMW Comfort Lease z niską ratą miesięczną, która została rozszerzona o pakiety stylistyczne M Sport.