Edycję specjalną stworzono na bazie opcji Easy. Fiat Panda K-Way adresowany jest przede wszystkim do damskiej klienteli.

Lusterka i kołpaki dostępne będą w czterech kolorach (żółty, pomarańczowy, niebieski i tytan). Nabywca będzie mógł zamówić jedną z 20 możliwych kombinacji kolorystycznych.

Natomiast nadwozie można wybierać spośród sześciu kolorów: niebieski, biały, czarny, czerwony oraz nowe kolory - żółty i pomarańczowy, które do tej pory dostępne były jedynie dla Pandy 4x4 i Pandy 4x4 Cross.

We wnętrzu pojazdu, na pierwszy plan wysuwają się fotele ze stonowanej ekoskóry w kolorze niebiesko-szarym, z dobrze widocznym logo K-Way na siedzisku przednim oraz niebieska deska rozdzielcza z zestawem wskaźników w kolorze silver ultrashine. Logo K-Way pojawia się również na pasach bezpieczeństwa oraz dywanikach z wielowarstwowego niebieskiego PVC. Siedzenia te posiadają ponadto dwie kieszenie na oparciu fotela przedniego wyposażone w VISIBAG, kamizelkę odblaskową służącą bezpieczeństwu i stworzoną specjalnie dla Fiata przez firmę K-Way.

Panda K-Way będzie dostępna w salonach włoskich dilerów Fiata w maju i stopniowo na wszystkich rynkach europejskich.

Samochód wystawiany w Genewie będzie wyróżniał się niebieskim kolorem nadwozia z pomarańczowymi akcentami i wyposażony jest w rewelacyjny silnik 0.9 TwinAir o mocy 85 KM.

W ramach współpracy firm Fiat i K-Way powstanie również specjalna licencjonowana linia akcesoriów i produktów merchandisingowych, którą publiczność genewskiego salonu będzie miała okazję zobaczyć po raz pierwszy na wystawie kilku prototypów tych ekskluzywnych produktów.

Obok Pandy K-Way prezentowana jest również wersja Cross, ktora posiada układ przeniesienia napędu typu Torque on demand, korzystający z dwóch mechanizmów różnicowych i przegubu sterowanego elektronicznie, a także selektor Terrain Control oferujący możliwość przełączania trybów napędu w zależności od warunków nawierzchni, wybierając spośród trzech trybów pracy (Auto, Lock i Hill Descent). Prezentowany na targach genewskich egzemplarz ma ognisto czerwonym kolorem nadwozia i napędzany jest turbodieslem 1.3 Multijet II o mocy 80 KM.