Na stoisku, obok modelu Dawn, pojawi się również Wraith, najbardziej potężny samochód w historii firmy, oraz Rolls-Royce Ghost, limuzyna o charakterze biznesowym. Pierwsze egzemplarze nowego Rolls-Royce Dawn trafią do klientów wiosną.

Firma Rolls-Royce Motor Cars Warszawa przywiezie do Poznania unikatowy element Bespoke – ekskluzywny zestaw koktajlowy cocktail hamper. Jest to doskonały eksponat pokazujący możliwości Bespoke, programu pozwalającego klientom na stworzenie samochodu tak wyjątkowego, jak ich własny odcisk palca, co jest jednym z kluczowych czynników w działalności marki.

Usługa obejmuje bardzo szeroki zakres opcji, od ponad czterdziestu czterech tysięcy kolorów karoserii po instalację elementów światłowodowych w technologii starlight headliner. Ponad 90% wszystkich samochodów Rolls-Royce sprzedanych w 2015 roku zawierało elementy Bespoke.

Wyjątkową atrakcją podczas dnia prasowego na targach (31 marca 2016 r.) oraz pierwszego dnia wystawowego (1 kwietnia) będzie pokaz elementów rzemiosła drewnianego wykorzystywanego przy tworzeniu wnętrz samochodów. Zademonstruje go ekspert z fabryki Rolls-Royce w Goodwood.

Wiodący na świecie producent luksusowych aut będzie obecny na targach w Poznaniu już czwarty raz. Tym razem jednak Rolls-Royce Motor Cars Warszawa zaprezentuje swoje samochody na wspólnym stoisku „Driving Luxury” z markami BMW oraz MINI w hali nr 3.

W 2015 roku po raz pierwszy sprzedaż samochodów Rolls-Royce w Polsce osiągnęła liczbę dwucyfrową. Rolls-Royce Motor Cars Warszawa został niedawno uhonorowany prestiżową nagrodą Global Aftersales Dealer of the Year, wyprzedzając 130 dilerów Rolls-Royce na całym świecie. Kontynuacją inwestycji jest otwarcie pierwszego salonu marki w Polsce, którego oficjalna premiera zaplanowana jest na kwiecień 2016 r.