Niezaprzeczalnie w tym roku ofertą korzyści przyciąga SEAT.

Największy rabat obowiązuje przy zakupie SEAT-a Leona i może on wynieść nawet 16 000zł.

Niewiele mniej bo 13 700 zł to suma korzyści jaką kupujący może otrzymać na SEAT-a Atecę, a 8 200 zł na najmniejszego w rodzinie SUV-ów SEAT-a Aronę. Z kolei decydując się na rodzinną Alhambrę możemy uzyskać korzyść do 9 200 zł.

Bezkonkurencyjnym pod kątem aktualnej oferty cenowej jest jednak SEAT-a Tarraco. Przedsiębiorcy mogą mieć go już od od 999 zł netto/mies. i 0% wkładzie własnym, oraz w leasingu 101%, natomiast osoby prywatne mogą skorzystać z rabatu 8 000zł.

Foto: AUTORUD RZESZÓW Sp. z o.o.

Wyjątkowa oferta na samochody dostępne od ręki w specjalnych cenach znajdziemy również w Audi, gdzie :

Audi Q7, A6, A7 oraz Q8 dostępne jest z korzyścią do 60 000 zł,

Audi Q5 oraz A5, z korzyścią do 40 000 zł,

Audi Q3 oraz A4 z korzyścią do 35 000 zł,

Audi A3, A1 oraz Audi Q2 z korzyścią do 25 000 zł.

Warto dodać, że oferta ta łączy się z promocyjnym finansowaniem Audi Classic Leasing 101% i 103%, a podane kwoty są cenami brutto!

Godnymi uwagi rabatami sięgającymi, nawet do 20 000 zł może pochwalić się również Volkswagen.

Jednak oferta Volkswagena, to nie tylko atrakcyjne rabaty, ale także przeglądy serwisowe w promocyjnej cenie 1 490zł, przyjazne finansowanie czy ubezpieczenie opon w cenie samochodu.

Oszczędność dzięki wysokim rabatom to tylko część pakietu korzyści. Warto podkreślić, ze równie ważne są nowatorskie metody finansowania nowego auta. Kupujący może skorzystać z szytych na miarę rozwiązań finansowych, w tym z programu, w którym może wycenić swój stary samochód, a jego wartość stanie się wkładem własnym przy nabyciu nowego auta. Różnica zostaje rozłożona na raty, których wysokość i czas spłaty można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Foto: AUTORUD RZESZÓW Sp. z o.o.

Wiemy z doświadczenia lat poprzednich, że samochody podczas wyprzedaży bardzo szybko znajdują nowych właścicieli, dlatego zapraszamy już dziś do naszych salonów przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie oraz na strony :

http://www.autorud.seat-auto.pl/samochody/1/0,0,0,0,0,0/0,0

vwo.autorud.rzeszow.pl

audi.autorud.rzeszow.pl

Autorud Rzeszów – Autoryzowany Dealer Audi, SEAT, Volkswagen Osobowe i Dostawcze.