Nissan 350z jest demo carem, który zdecydowanie bardziej stawia na jakość brzmienia niż siłę głosu. Przy jego budowie najistotniejszą sprawą było osiągnięcie doskonale czystego dźwięku. Inżynierowie i specjaliści w zakresie budowy car audio tak opracowali zagadnienia montażowo - instalacyjne, by dobry poziom dźwięku osiągany był w każdej sytuacji.

Demo car Peiying zarówno podczas prezentacji, gdy cały samochód jest otwarty, jak i w trakcie jazdy osiąga perfekcyjną akustykę. Sygnał video, DVD oraz TV przesyłany jest z radia centralnego i puszczany na ekran środkowy, powyżej oraz na tylne monitory. Nawigacja jest zupełnie niezależna od działania pozostałych urządzeń. Monoblok w postaci wzmacniacza PY 1K76D napędza obydwa subwoofery. Jeden z dwóch pozostałych wzmacniaczy PY A4E76R został zmostkowany. On też napędza znajdujące się w drzwiach osiem szesnastocalowych głośników (po cztery z każdej strony).

Grają one przy mocy 4 omów. Drugi czterokanałowy wzmacniacz PY A4E76R napędza głośnik wysokotonowy, tylne głośniki szerokopasmowe oraz znajdujące się z przodu dwa głośniki dziesięciocalowe. Ponadto w środku zabudowano zasilacz z wtyczką na 220V, który w łatwy sposób umożliwia słuchanie muzyki non stop.

W samochodzie zadbano każdy szczegół. Środek utrzymany jest w kolorach pomarańczowo-niebieskich. Fotele skórzane, dwukolorowe mają wyszyty na oparciach znaczek Peiyinga a na zagłówku charakterystyczną dla marki główkę Aliena. Delikatne niebieskie podświetlenie pod wzmacniaczami, z boku na drzwiach oraz z tyłu przy logu marki budują klimat wnętrza.

Nissan 350z posiada sportowe zawieszenie i sportowy wydech, szerokie, niskoprofilowane opony, napęd na tyle koła oraz alufelgi. Samochód ma 320KM i 3,5 litrowy silnik.

Demo car Peiying intryguje wyglądem i zachwyca czystością dźwięku. Jest perfekcyjnie zbudowanym, głośno grającym samochodem, którym aż chce się jechać, bo muzyka niesie w nim sama!

Na pokładzie:

radio PY 9128T,

trzy monitory PY TH7088,

nawigacja PY GPS5150,

dwa głośniki trójdrożne PY BG653T6,

dwa subwoofer PY BL300A10,

wzmacniacz PY 1K76D,

dwa wzmacniacze PY A4E76R,

cztery komplety głośników PY AT620CG,

dwa głośniki midbasowy PY AY420CA1.