Druga edycja akcji rozpoczęła się wraz z końcem października 2015 r. i potrwa do 15 grudnia 2015 r. Kierowcy po raz kolejny mogą sprawdzić kondycję swoich akumulatorów w prawie 300 punktach (sklepach i warsztatach) na terenie całej Polski. Testowanie akumulatorów jest bezpłatne i obejmuje akumulatory dowolnej marki. W ramach akcji Centa Mocy można także wynegocjować rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

- Statystyki z ubiegłorocznej edycji akcji Centra Mocy pokazały, że nawet 30% sprawdzonych akumulatorów kwalifikowało się do wymiany. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem kierowców, dlatego postanowiliśmy kontynuować ją także w tym roku – mówi Mariola Michalczyk z Exide Technologies S.A. – Dzięki akcji Centra Mocy możemy dowiedzieć się, jaki jest stan naszego akumulatora oraz czy wskazana jest jego wymiana na nowy – dodaje.

Centra Mocy to cykliczna akcja organizowana przez Exide Technologies. Aby skorzystać z bezpłatnej kontroli akumulatora, należy udać się do najbliższego punktu sprzedaży akumulatorów lub warsztatu, który bierze udział w akcji Centra Mocy. Na miejscu akumulator zostanie sprawdzony za pomocą specjalistycznego testera. Wynik badania zostanie umieszczony na specjalnej naklejce na akumulator oraz przekazany w formie uzupełnionej ulotki.

W ramach akcji kierowcy mogą negocjować także rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Kupon rabatowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli akumulatora i można go zrealizować w punkcie sprzedaży, w którym dokonaliśmy przeglądu akumulatora w ramach akcji Centra Mocy, a który przyznał rabat.

– Zależy nam na budowaniu bardziej świadomego podejścia do produktu, jakim jest akumulator. Dzięki zmianie tego podejścia klient zyskuje komfort i bezpieczeństwo, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej akcji. Dodatkową atrakcją jest konkurs, którego uczestnicy walczą o nagrody poprzez wykonanie zabawnego zdjęcia, ilustrującego jak przygotowują swoje auta do zimy. Co tydzień wybieramy 10 najlepszych sposobów, a na koniec akcji 5 zwycięzców, którzy wezmą udział w kursie bezpiecznej jazdy. Konkurs potrwa do 25 listopada 2015 r. – dodaje Mariola Michalczyk.