Dzisiejsze nawigacje potrafią nie tylko poprowadzić do celu, ale mogą zrobić to najkrótszą lub najszybsza drogą. Pokazują dokładny czas przyjazdu oraz uwzględniają zmieniające się warunki na drodze. Są na bieżąco aktualizowane i mają wiele innych przydatnych funkcji.

Nawigacje - Garmin Zumo 595LM Europe Travel Edition

Zaawansowana nawigacja do planowania nowych przygód. Przystosowana do obsługi w rękawicach, czytelna w świetle słonecznym oraz działająca w dwóch położeniach. Wytrzymały ekran dotykowy o przekątnej 5 cali jest także odporny na trudne warunki pogodowe (IPX7). Szczegółowe mapy Europy z ich bezpłatną, bezterminową aktualizacją. Garmin Adventurous Routing(TM) wyszukuje kręte lub pagórkowate drogi i stara się unikać autostrad. Ostrzeżenia o ostrych zakrętach, przejazdach kolejowych, fotoradarach i nie tylko. Sterowanie muzyką z odtwarzacza MP3 lub smartfonu i strumieniowe przesyłanie usług muzycznych Spotify(R)3. Zumo 595LM został wyposażony w funkcję Garmin Adventurous Routing(TM) umożliwiającą planowanie ciekawych tras z uwzględnieniem krętych, pagórkowatych dróg terenowych. To nawigacja motocyklowa stworzona z myślą o emocjonujących przygodach. Duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 5 cali można obsługiwać w trybie poziomym lub pionowym. Ekran redukuje odblaski światła i poprawia czytelność wyświetlacza, nawet w jasnym świetle słonecznym. Sprawdź cenę.

Nawigacje - Garmin Dezl 780LMT-D Europa

Urządzenie nawigacyjne GPS dla ciężarówek z dużym ekranem. Wysokiej jakości urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek z 7-calowym wyświetlaczem, zasilanym uchwytem magnetycznym oraz bezpłatnymi i bezterminowymi aktualizacjami map. Wyznaczanie tras dla ciężarówek z uwzględnieniem rozmiaru pojazdu, masy i załadunku, a także z ostrzeżeniami dotyczącymi wysokości mostów, ostrych zakrętów, stromych nachyleń drogi i innych przeszkód. Bezpłatny dostęp do komunikatów drogowych oraz usług w czasie rzeczywistym dzięki aplikacji Smartphone Link3. Automatyczne powiadomienia ułatwiają łatwe planowanie przerw, a katalog pomocy drogowej ,,Truck & Trailer Services" umożliwia przeszukiwanie postojów według marki lub udogodnienia (np. ,,DKV" lub ,,prysznic"). Sprawdź cenę.

Nawigacje - Becker Mamba 4 LMU Plus Europa

Becker mamba.4 zawiera znane oprogramowanie opracowane przez BECKER, uzupełnione specjalnymi kryteriami dla motocyklistów: obok szybkiej, krótkiej lub łatwej trasy, dodano możliwość wyboru trasy z jak największą liczbą krętych dróg. Istnieje możliwość dodatkowych ustawień trasy, tak aby wybrana kręta trasa, była jeszcze lepiej dopasowana do indywidualnych preferencji i umiejętności motocyklisty. Wyświetlanie do czterech alternatywnych tras wraz z ich nachyleniem wysokości pozwala uniknąć niebezpiecznych niespodzianek na drodze. Dodatkowo zostały wprowadzone najbardziej popularne i najwyżej oceniane wycieczki oraz hotele przyjazne motocyklistom jako POI. Sprawdź cenę.

Nawigacje - TomTom PROFFESIONAL 6250

Profesjonalne urządzenie nawigacyjne dla dużych pojazdów. Wyznaczaj spersonalizowane trasy dostosowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego zapewniające bezpieczniejszą, bardziej wydajną i spokojniejszą podróż. Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Dedykowane użyteczne miejsca dla ciężarówek i autokarów. Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów. Sprawdź cenę.

Nawigacje - TomTom Rider 450

Samochodowy zestaw montażowy, zabezpieczenie antykradzieżowe oraz futerał ochronny. Trasy i informacje o postojach dostępne offline. Dożywotnie mapy świata. Dożywotnia usługa TomTom Traffic. Dostosuj poziom wyzwania. Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym Bluetooth i udostępnianie tras. Czuły i inteligentnie reagujący ekran do obsługi w rękawicy. Dożywotnie powiadomienia o fotoradarach. Ostrzeżenia o czarnych punktach i korkach. Sprawdź cenę.

Nawigacje - Garmin DezlCam LMT Europa

Wysokiej klasy, wielofunkcyjne urządzenie nawigacyjne z 6-calowym ekranem i wbudowaną kamerą samochodową, która rejestruje wszystkie zdarzenia na drodze. Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami map i komunikatów o utrudnieniach drogowych. Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek6 z uwzględnieniem rozmiaru i masy pojazdu. Ostrzeżenia dotyczące dróg, wysokości mostów, limitów masy, ostrych zakrętów, stromych nachyleń i wielu innych aspektów. Twoje nowe urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek. Naoczny świadek wszystkich zdarzeń na drodze. Sprawdź cenę.

A oto jakie są najpopularniejsze nawigacje samochodowe – przejdź do artykułu.