Rejestrator jazdy pozwoli ustalić dokładny przebieg danego zajścia i wskazać winnego w sytuacjach spornych. Będzie to również dowód dla ubezpieczyciela w przypadku starania się o odszkodowanie. Urządzenie przyda się podczas każdej jazdy zarówno w dzień, jak i w nocy. Mając taki sprzęt w swoim pojeździe z pewnością będziemy spokojniejsi. Warto postawić na produkty pochodzące od znanych marek, które wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw i części. Sprawdzamy, które rejestratory jazdy gwarantują skuteczność i cieszą się powodzeniem na rynku.

Rejestrator jazdy Mio MiVue C320

Foto: Auto Świat

Rejestrator jazdy marki Mio nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD oraz wykonuje zdjęcia mające 4 mln pikseli. Został wzbogacony o takie funkcje dodatkowe, jak: datownik, czujnik wstrząsów czy detekcję ruchu. Ma wbudowany duży i czytelny wyświetlacz oraz obiektyw 130 stopni. W przypadku, gdy karta jest zapełniona, MiVue C320 rejestruje obraz na najstarszym filmie. Urządzenie wyprodukowano z trwałych materiałów, dzięki temu gwarantuje niezawodność podczas każdej podróży. Sprawdź cenę.

Rejestrator jazdy Navitel Dual DVR MR250

Foto: Auto Świat

Identycznie jak powyższy model, DVR MR250 nagrywa w rozdzielczości Full HD, ma funkcję rejestrowania w pętli oraz obsługuje karty pamięci microSD i microSDHC. Wyróżnia się obiektywem 160 stopni i wyposażony jest w dodatkową kamerę cofania. Ma wbudowany duży 5-calowy wyświetlacz oraz mikrofon, który jest bardzo czuły na dźwięki. Sprzęt producenta Navitel również został wzbogacony o detektor ruchu. Sprawdź cenę.

Rejestrator jazdy Lamax C7

Foto: Auto Świat

Rejestrator jazdy marki Lamax to zgrabne i funkcjonalne urządzenie. Ma wbudowany 2.5-calowy wyświetlacz, wysokiej jakości mikrofon oraz trwałą baterię Li-Pol 5.5V 1A. Model ten nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD oraz jest prosty w obsłudze. Tak samo jak DVR MR250 i MiVue C320, wyposażony został w detektor ruchu. Sprzęt wykonano z bardzo dobrych jakościowo materiałów i dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego kierowcy. Na koniec warto dodać, że Lamax C7 ma opcję nagrywania nocnego. Sprawdź cenę.

Rejestrator jazdy Xiaomi YI Smart Dash Camera

Foto: Auto Świat

Model ten cieszy się dobrymi opiniami wśród kierowców. Rejestrator jazdy znanego producenta Xiaomi pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 1920x1080 pix. Urządzenie ma wbudowanych wiele funkcji, między innymi opcję detekcji ruchu, night mode czy cykliczne strzelanie. YI Smart Dash Camera jest bardzo lekki, bo waży zaledwie 0,1 kg. Jego wymiary wynoszą 7,4 x 5,2 x 1,9 cm. Jednak to bardzo trwały i stworzony z wysokiej jakości tworzyw sprzęt, który bez problemu rejestruje każde zdarzenie drogowe. Sprawdź cenę.

Rejestrator jazdy Xblitz Dual Core Full HD

Foto: Auto Świat

Ostatnią propozycją jest rejestrator jazdy marki Xblitz, który wyróżnia się dwoma kamerami. Przednia nagrywa filmy w rozdzielczości 1920x1080, natomiast tylna 720x480 pix. Dual Core wyposażony został w duży 3-calowy wyświetlacz oraz proste menu, dzięki temu obsługa urządzenia jest bardzo łatwa. Model ten ma wbudowany czuły mikrofon oraz trwałą baterię litowo-jonową 3.7V/120mAh. Rejestrator szybko i sprawnie można podładować przez port USB. To urządzenie warto mieć w swoim pojeździe. Sprawdź cenę.