Polonez Caro Plus: można powiedzieć coś złego?

Czubla Olaf
Czubla Olaf
Dodaj w Google
Polonez to wszak szczytowe dzieło i zarazem legenda polskiej motoryzacji, która - jakkolwiek nędzna i uboga - miała swoje piękne chwile. Dzisiaj Polonez Caro Plus GSI - egzemplarz z 2000 roku. Jak radzi sobie z upływem lat?
Autor Czubla Olaf
Czubla Olaf

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu