• Webasto można obsługiwać zdalnie dzięki aplikacji w telefonie
  • Webasto sprawdzi się idealnie w letnie i gorące dni
  • Nawet gdy pod maską jest mało miejsca jest możliwość zamontowania Webasto

Webasto czyli komfort przede wszystkim

Grabiejące palce, zeskrobywanie szronu z szyb czy przegrzane wnętrza auta - ten stres należy już do przeszłości. Samochodowe ogrzewania postojowe Webasto sprawdzają się zarówno zimą jak i latem, gwarantując poczucie komfortu. W upalne dni wystarczy wybrać funkcję "wietrzenie" i rozkoszować się przyjemnym chłodem wewnątrz pojazdu. Po zakończonym spotkaniu czy wycieczce za miasto po prostu wsiadamy do samochodu i odjeżdżamy - nie narażamy się na zdradliwe przeciągi i nie tracimy czasu na przygotowanie auta do komfortowej jazdy.

Co ważne Webasto nie wymaga uruchamiania silnika samochodu, ponieważ posiada własne zasilanie spalinowe. Funkcja wietrzenia ma też ogromne znaczenie w momencie gdy pozostawiamy w samochodzie małe dzieci lub psa czy kota. Możemy wyłączyć silnik auta, włączyć ogrzewanie postojowe w pozycji wietrzenie zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo osób czy zwierząt pozostających w pojeździe.

Webasto Thermo Top Evo - dwa w jednym

Nowością w ofercie Webasto jest dwufunkcyjny model samochodowego ogrzewania postojowego Thermo Top Evo. Nowa generacja urządzenia jest przystosowana do coraz mniejszej ilości miejsca w komorze silnika nowoczesnych pojazdów. Dzięki temu ogrzewanie można bez problemu montować w nowych samochodach oraz w pojazdach o niewielkiej przestrzeni zabudowy. Oprócz kompaktowej konstrukcji Thermo Top Evo charakteryzuje się również niewielką wagą i wysoką sprawnością. Gwarantuje równomiernie rozgrzane lub przewietrzone wnętrze pojazdu, a także pozwala zmniejszyć koszty użytkowania urządzenia do minimum.

Webasto czyli chłód na kliknięcie

Sterowanie funkcjami ogrzewania i wietrzenia może odbywać się na trzy sposoby - poprzez zegar montowany wewnątrz samochodu, pilota zdalnego sterowania lub za pośrednictwem telefonu komórkowego dzięki aplikacji Webasto Thermo Call. Rozwiązanie to skierowane do posiadaczy telefonów komórkowych z oprogramowaniem iOS (iPhone), Android lub Blackberry. Nowy system sterowania pozwala w szybki i prosty sposób zarządzać wszystkimi funkcjami ogrzewania oraz wentylacji postojowej Webasto, z dowolnego miejsca znajdującego się w zasięgu telefonii komórkowej.

Intuicyjna nawigacja pozwala błyskawicznie włączyć i wyłączyć ogrzewanie Webasto czy zmienić tryb pracy z grzania na wietrzenie i odwrotnie lub wybrać funkcję automatycznego sterowania temperaturą, w której moduł sam dobierze tryb pracy odpowiedni do warunków panujących na zewnątrz.

Specjalnie zaprojektowana aplikacja umożliwia także określenie limitu czasu grzania czy przewietrzania wnętrza pojazdu, a także pozwala na zaprogramowanie, z 24 - godzinnym wyprzedzeniem, włączenia lub wyłączenia urządzenia o określonej porze. Dodatkową korzyścią z posiadania Webasto Thermo Call jest funkcja powiadamiania SMS w przypadku uruchomienia alarmu samochodowego. Webasto kusi w sezonie letnim atrakcyjnymi cenami ogrzewań postojowych. Warto już dziś zastanowić się nad zakupem niezbędnego zimą urządzenia, a korzystać z niego już teraz!