Za nami trzecia edycja warsztatów fotografii rajdowej, organizowanych przez Fujifilm i Jeepa. 8 lipca odwiedziliśmy Poligon w Czarnem nieopodal Szczecinka.

W warsztatach wzięło udział 20 osób. Pod okiem doświadczonego fotografa Jacka Boneckiego miały one okazję sprawdzić, jak w warunkach offroadowej dynamiki działają bezlusterkowce Fujifilm. Przyzwyczajeni do dużych i ciężkich lustrzanek, byli zaskoczeni szybkością i celnością autofokusa w aparatach Fujifilm X-Pro2, X-T2 i X-T20.

Akademia Fujifilm
Akademia Fujifilm

Aparaty zdały egzamin. Uczestnicy rejestrowali: wyciąganie z błota najbardziej pancernych i dostosowanych do trudnych warunków Jeepów, bączki na piasku zgrabnie wykonywane przez najnowszego Jeepa Grand Cherokee SRT, skakanie po wydmach, pryskającą z pod kół wodę.

Akademia Fujifilm
Akademia Fujifilm

Zobaczcie relację zdjęciową Jacka Boneckiego i wyróżnione zdjęcia uczestników. Podczas każdego warsztatu wybieramy dwa najlepsze ujęcia i autor najciekawszego spośród ośmiu wyróżnionych we wszystkich edycjach warsztatów wygra aparat Fujifilm X-T20 w zestawie z obiektywem Fujinon XC16-50.

Wszystkie zdjęcia zgłaszane w konkursie możecie zobaczyć na Facebooku i Instagramie – oznaczone są hasztagiem #konkurs_fujifilm_autoswiat.

Przed nami ostatnia edycja i szansa na wygranie sprzętu o wartości 4399 zł: Autodrom Włościejewki koło Książa Wielkopolskiego (5 sierpnia). Zapisy trwają do 25 lipca na akademia.fujifilm.pl.