Cały ładunek wysypał się na trasę S17. Przewróciła się ciężarówka

Dodaj w Google
Jak poinformowała świdnicka policja, do wypadku doszło w środę 23 listopada na trasie S17 na wysokości miejscowości Janówek. Przed godz. 13.00 wywróciła się w tym miejscu ciężarówka z rzepakiem. Leżący na boku zestaw pojazdów zablokował jeden pas ruchu w kierunku Lublina i jeden pas w kierunku Chełma. Inni kierowcy musieli się więc liczyć z dużymi utrudnieniami do czasu uprzątnięcia drogi.
Wywrócona ciężarówka z rzepakiem
swidnik.policja.gov.pl
Wywrócona ciężarówka z rzepakiem
Kierowcą samochodu był 43-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów. Został on zabrany do szpitala, ale badania potwierdziły, że szczęśliwie nie odniósł obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że prowadzący ciągnik siodłowy z naczepą był trzeźwy.

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu