Jak wiadomo ceny paliw, szczególnie od czasu znaczących podwyżek, są zmorą dla każdego kierowcy. Niestety, nie każdy może w łatwy sposób zrezygnować z samochodu. W efekcie wszelkie obniżki cen benzyny i diesla przyjmowane są z ogromny zadowoleniem, podobnie jak wszelkiego rodzaju akcje specjalne pozwalające ograniczyć koszt tankowania paliwa.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Circle K - promocja. Przez trzy godziny stacje będą przeżywały oblężenie

Już w czwartek można spodziewać się ogromnych kolejek przed stacjami Circle K. Na 20 czerwca sieć zaplanowała promocję na paliwo. Skorzystają z niej zarówno obecni, jak i nowi uczestnicy programu lojalnościowego Extra, którzy dołączą do niego dopiero w czwartek. Na czym polega akcja?

W czwartek 20 czerwca w godzinach od 14.00 do 17.00 każdy uczestnik programu Extra będzie mógł zatankować paliwo miles lub milesPlus z rabatem wynoszącym 50 gr/l. Promocja jest częścią ogólnoeuropejskiej akcji sieci pod nazwą "Fuel Day". W całej Europie w akcji bierze udział ponad 1,6 tys. stacji paliw Circle K, w Polsce akcja promocyjna odbędzie się na niemal 400 stacjach sieci.

Ograniczenie czasowe trwania akcji jest tylko jednym z limitów. Kolejnym jest maksymalna ilość paliwa, które można zatankować z rabatem. Ta została ustalona na poziomie 50 l, co oznacza, że jednorazowo kierowcy będą mogli zaoszczędzić 25 zł.

Rabat na Circle K dla nowych uczestników programu lojalnościowego

Twórcy akcji promocyjnej przygotowali jeszcze jeden wabik. Ten obowiązuje przez cały czwartek (20 czerwca). Wszyscy kierowcy, którzy w tym dniu zatankują paliwo, także poza godzinami obowiązywania promocji "Fuel Day", oraz przystąpią do programu Extra, otrzymają voucher na kolejne tankowanie. W tym przypadku rabat wyniesie 20 gr/l. Także w tym przypadku cena zostanie obniżona dla maksymalnie 50 l zatankowanego paliwa.