Ford Vignale - poczuj się wyjątkowo

Klient od chwili pojawienia się w salonie FordStore jest otoczony opieką indywidualnego doradcy. Na nieustanną pomoc może również liczyć przez cały okres użytkowania Forda Vignale. Oddelegowany specjalista pomaga w doborze oferty do konkretnych potrzeb.

Pakiet usług Vignale obejmuje przeglądy serwisowe door-to-door. Oznacza to, że samochód może zostać odebrany przez pracowników Forda z domu lub z biura i odstawiony w ustalone miejsce po wykonaniu czynności, naturalnie w dogodnym terminie. Na życzenie w tym czasie klient ma do dyspozycji samochód zastępczy. Nie musi się on również martwić o pielęgnację, czyli prezencję swojego samochodu, zlecając jego cykliczne mycie. Istnieje również możliwość kosmetyki wnętrza pojazdu (płatna opcja).

Ford Vignale
Ford Vignale

Ford Vignale - infolinia plus aplikacja komórkowa

Ponadto właściciel Forda z serii Vignale (pierwszym modelem jest Mondeo), ma nieustanny dostęp do obsługi klienta – całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Centrum zgłoszeniowe Vignale One Call (nr infolinii (61) 831 99 72) zawsze traktuje priorytetowo telefon od klienta Vignale, bez względu na jego charakter.

Kontakt i uzyskanie przydatnych informacji umożliwia również specjalna, darmowa aplikacja przygotowana na smartfony z systemami iOS i Android. Dzięki niej klient może korzystać z dedykowanej strony internetowej, otrzymywać przydatne porady (np. informacje o przepisach drogowych w krajach UE), lokalizować salony Forda i stacje paliw oraz zapamiętywać czas i lokalizację zaparkowania samochodu. Aplikacja pomaga także stworzyć raport z kolizji, podnosi również bezpieczeństwo - wezwanie służb ratunkowych wymaga naciśnięcia tylko jednego przycisku.

Ford Vignale - nowa era

Dziś klienci wymagają od firm samochodowych czegoś więcej, niż tylko samego produktu. Nabywcy liczą na indywidualne traktowanie i chcą zrealizować swoje potrzeby” - mówi Gaetano Thorel, wiceprezes ds. marketingu, Ford of Europe - „Ford Vignale daje nam szansę na umocnienie naszego wizerunku w oczach tych klientów. Oferta Vignale zapewni im wyrafinowane wrażenia z jazdy przy zachowaniu zupełnie nowej jakości".

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: vignale.ford.pl.