Na kanale youtubowym "Stop Cham" opublikowane zostało nagranie nadesłane przez kierowcę, który na DK1 w okolicach Czechowic-Dziedzic (woj. śląskie) o mało co padł ofiarą bandyty.

Wynika z niego, że autor nagrania jest kierowcą samochodu dostawczego lub ciężarowego. Przez większość nagrania autor filmu miarowo prowadzi pojazd lewym pasem i spokojnie dojeżdża do świateł. Nagle na sąsiednim pasie zatrzymuje się kierowca Fiata Tipo i zaczyna wymachiwać rękoma w stronę autora nagrania, a po chwili wyciąga przedmiot przypominający kształtem broń. Gdy światła się zmieniają, oba pojazdy ruszają, a ze skrzyżowaniem TIR z łatwością wyprzedza osobówkę.

"Kierowca białego Fiata Tipo celował do mnie z przedmiotu przypominającego broń palną. Sytuacja miała miejsce 9 lutego 2023 r. Nie wiem, co było powodem takiego zachowania" pisze autor nagrania.

Czytaj: Tragiczny wypadek w Czchowie. Zderzenie dwóch busów i ciężarówki

Sprawdź: Zamiast się zatrzymać, przyspieszył. Nie wiedział, kto za nim jedzie [WIDEO]

"Gangsterów też dopadł kryzys"

Tradycyjnie już swoje zdanie na temat nagrania wyraziło prawie 550 internautów, którzy odtworzyli nagranie ponad 140 tys. razy. "Nie wiedziałem, że gangsterzy jeżdżą teraz Fiatem Tipo", "Kryzys dopadł dosłownie wszystkich. Gangsterzy przesiedli się z G-klas do Tipo", czy też "Mam nadzieję, że służby zostały powiadomione" to tylko kilka z wielu opinii wyrażonych pod filmem.

Zerknij: Dróżniczka popełniła błąd. Janusz Kulig zginął tragicznie na przejeździe kolejowym