Będzie on działał do czasu uruchomienia budowanego we Wrocławiu salonu, którego otwarcie zaplanowane jest na jesień tego roku.

Decyzję o otwarciu punktu we Wrocławiu Grzegorz Szczypior, prezes Infiniti Polska uzasadnia trzema powodami. „Trwa udana ofensywa modelowa marki i chcemy, żeby klienci z Dolnego Śląska mogli z niej jak najszybciej skorzystać. Po drugie — ostatnie miesiące to bardzo dobry czas dla marek z segmentu premium. Trzeci powód dał nam podobny tymczasowy salonik w Poznaniu, który znakomicie sprawdza się, jako punkt pierwszego spotkania z marką” — mówi Grzegorz Szczypior.

Nowy salon Infiniti powstaje natomiast po drugiej stronie Odry, przy sławnej już alei samochodowej — ulicy Wrocławskiej w Długołęce. Podobnie, jak salon poznański, jako jeden z pierwszych w Europie jest budowany według najnowszych standardów Infiniti IREDI. Stopień zaawansowania robót to stan surowy. Trwają prace wykończeniowe. Otwarcie salonu zaplanowane jest na przełom października i listopada.

Trwające inwestycje Infiniti Polska, wraz z zaplanowaną jeszcze na ten rok w Gdańsku, to ważny etap rozwoju marki. Przypomnijmy, że Centra Infiniti w Polsce działają już w Krakowie, Warszawie i Sosnowcu.