To druga edycja naszego Katalogu, w którym doradzamy, jakie auto wybrać za konkretne pieniądze. Polecamy modele, wskazujemy najlepsze wersje silnikowe, analizujemy ceny i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu.

W stosunku do ubiegłego roku wprowadziliśmy dwie zmiany. Pojawiły się nowe przedziały cenowe – 30-40 i 40-50 tys. zł. Jak się okazuje, chętnie sięgamy już nie tylko po auta do 30 tys. zł, lecz także po te droższe, właśnie do 50 tys. zł. Zdecydowaliśmy się również na ograniczenie liczby pojazdów do 30 w każdym przedziale cenowym. Prezentujemy więc nasz „Top 30”, czyli najlepsze samochody za konkretne pieniądze. Małe i duże, sportowe i terenowe, dla rodziny i dla singla... – każdy znajdzie coś dla siebie. Łącznie 150 używanych aut, które warto kupić!

Foto: auto świat / Auto Świat

Oprócz recenzji samochodów z Katalogu dowiecie się też, jak ocenić stan techniczny auta i jakie pułapki na rynku wtórnym zastawiają nieuczciwi handlarze na kupujących. Prezentujemy najlepsze i najgorsze jednostki napędowe ostatnich lat, obalamy mity dotyczące raportów niezawodności, sprawdzamy, które modele najwięcej tracą na wartości. Przetestowaliśmy też 50 opon zimowych i wybraliśmy te najlepsze. To informacje bardzo przydatne dla osób eksploatujących samochód, jak i przymierzających się do jego zakupu.

Auto Świat Katalog 2018 w sprzedaży jest od 17 września 2018 r.

Życzymy miłej lektury!