Jeżeli nauczyłeś się rozróżniać marki i modele aut długo przed tym jak zacząłeś samodzielnie kroić sobie jedzenie na talerzu, a literek uczyłeś się z katalogów i pism motoryzacyjnych, to prawdopodobnie masz pamięć pełną wspomnień motoryzacyjnych. Bardzo chcemy, byś się nimi z nami podzielił.

Zajrzyj do albumu rodzinnego (a może masz osobny album swoich zdjęć samochodowych?), wybierz najciekawszy wóz z kolekcji i opowiedz nam anegdotę z nim związaną. Trzymaj się faktów, ale nie zapomnij wyrazić swoich emocji związanych z tamtą chwilą. Nieważne czy to działo się w 1965, 1975 czy 1995 r.

Interesują nas przede wszystkim historie minimum 20-letnie i starsze. Najlepsze opowieści wzbogacone o najładniejsze zdjęcia opublikujemy na łamach serwisu autoswiat.pl oraz w naszym dwumiesięczniku o samochodach wiecznie młodych „Auto Świat Classic”.

Czekamy na wasze opowieści i fotografie pod adresem motosentyment@auto-swiat.pl.

W galerii prezentujemy zdjęcia, którymi podzielił się z nami dziadek naszej koleżanki z redakcji, Pan Mieczysław Podgórski. Jak się okazuje sporo podróżował swoimi samochodami. Krynica Górska, Jugosławia a nawet Ukraina. Ciekawych historii rzwiązanych z samochodami też nie brakuje.

Miłej lektury!