Kanał "Stop Cham", gdzie publikowane są nagrania z wideorejestratorów, kolejny opublikował ciekawe nagranie. Tym razem chodzi o materiał, który jeden z kierowców zarejestrował 28 lipca 2022 r. w stolicy Małopolski. Widzimy na nim wymianę zdań dwóch mężczyzn, zarejestrowaną przy wjeździe na rondo na ul. Centralnej w Krakowie. Jeden z bohaterów dojeżdżał samochodem osobowym do ronda i zatrzymał się na przejściu dla pieszych, bo zauważył jadącego po nim rowerzystę. To nielegalne — rowerzysta powinien przeprowadzać rower przez pasy i kierowca osobówki postanowił wyartykułować to osobie na rowerze. Sęk w tym, że tutaj nie chodzi wcale o przepisy ruchu drogowego, tylko o ego obu panów.

Między mężczyznami doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. To jednak nie koniec, bo rowerzysta wziął sprawę do siebie i pojechał za autem osobowym. Chwilę później udało mu się dogonić samochód. Gdy do niego dojechał, to uderzył ręką w szybę i zaczął się oddalać. Autor nagrania zdjął w tym momencie wideorejestrator z zaczepu przy szybie i nagrał rowerzystę oraz zaczął krzyczeć "Na kamerce jesteś! Na Stop Chamie się oglądaj"

Na kamerce jesteś! - to jedne z bardziej kulturalnych słów, jakie padły w tym nagraniu

Internauci nie zostawili na bohaterach nagrania przysłowiowej suchej nitki. Zdaniem komentujących zachowanie obu z nich było poniżej krytyki. Moim zdaniem cała sytuacja dowodzi tylko jednego. Chodzi o poziom frustracji panujący wśród kierowców. Większość z nich to przecież normalni ludzie, a gdy siadają za kierownicą jakiegokolwiek pojazdu, to zmieniają się różnej maści "szeryfów" i "piratów drogowych". Dlatego z tego miejsca apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i cierpliwość.