• W dniach 18 i 19 czerwca 2020 r. odbędzie się kolejna edycja akcji „Noc Cudów” u dealerów marek należących do FCA Poland
  • Salony, które 18 i 19 czerwca będą otwarte do godz. 22.00
  • Z wyjątkowych okazji będzie można skorzystać zarówno w salonach jak i online
  • Organizatorzy obiecują, że salony będą przygotowane na przyjęcie klientów zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

W dniach 18 i 19 czerwca 2020 r. we wszystkich Salonach marek Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Abarth i Fiat Professional – podobnie jak w latach ubiegłych podczas wcześniejszych edycji akcji – liczyć można na wyjątkowe rabaty.

Ze względu na pandemię Covid-19, tegoroczna akcja nieco się jednak zmieniła – podczas „Nocy Cudów” dealerzy marek FCA będą obsługiwać klientów zarówno online, jak i w salonach, które w dniach 18 i 19 czerwca 2020 roku mają być czynne aż do godz. 22.00. Sprzedaż tradycyjna ma być prowadzona z przestrzeganiem obostrzeń sanitarnych dotyczących m.in. dezynfekcji, noszenia maseczek i zachowania bezpiecznej odległości.

Promocja mimo pandemii

Podczas zeszłorocznej „Nocy Cudów” w salonach FCA Poland sprzedano ponad tysiąc samochodów osobowych i dostawczych. Jak będzie w tym roku? Dealerzy liczą na to, że po blisko trzymiesięcznej przerwie wymuszonej przez koronawirus klienci gremialnie wrócą do salonów i uda się osiągnąć podobny wynik.

Choć w oficjalnych zapowiedziach promocji mowa jest o autach wyprodukowanych w 2019 roku, to na stronach z ofertami znaleźć można też bardzo atrakcyjnie wycenione auta również z rocznika 2018.

Oferta na 100-lecie Fiata w Polsce

Fiat przygotował specjalną ofertę z okazji 100. rocznicy obecności marki w Polsce. Model Tipo podczas „Nocy Cudów” będzie dostępny z rabatami do 16 000 zł za wersję Sedan i aż do 20 000 zł za wersje Hatchback i Kombi. W najbliższy czwartek i piątek na nabywców czekać ma ok. 500 egzemplarzy kompaktowego Fiata.

Fiat 500, produkowany w tyskiej fabryce FCA, będzie dostępny nawet o 14 000 zł taniej, w ofercie promocyjnej dostępnych jest prawie trzysta aut. Cena SUV-a Fiat 500X ma być obniżona nawet o 24 000 zł, a rodzinnego 500L nawet o 20 000 zł.

Również dealerzy Jeepa przygotowali kilkaset samochodów w promocyjnych cenach. Modele Renegade i Wrangler będą dostępne nawet o 22 proc. taniej, a model Compass z rabatem do 24 proc. Potężnego Jeep Grand Cherokee w wersji Trackhawk kupić będzie można nawet o 160 tys. zł taniej niż w oficjalnym cenniku.

Miłośnicy Alfy Romeo znajdą w salonach tej marki modele Giulia i Stelvio przecenione nawet o 29 proc, a kompaktową, miejską Giuliettę będzie można kupić do 20 procent taniej niż zwykle.

W zeszłym roku po raz pierwszy w „Nocy Cudów” uczestniczyły salony Fiat Professional, oferujące auta dostawcze i użytkowe – w tym roku też ich nie zabraknie. Fiat Ducato będzie dostępny nawet z 22-procentowym rabatem, a mniejszy model Doblò Cargo z maksymalnie 20-procentową zniżką.

Ładowanie formularza...