Tegoroczne wakacje były pod kątem cen paliw, dość łaskawe dla kierowców. Podwyżki cen paliw były niewielkie. Jak informuje firma e-petrol.pl przez wakacje średnie detaliczne ceny paliw na stacjach w Polsce wzrosły łącznie o ok. 20 gr na litrze.

Były promocje na paliwo - nie ma promocji

To nie wszystko, bo powoli polską tradycją stają się wakacyjne promocje na paliwo. Tak było także i w tym roku. Jednak, co było pewne już od dawna, od 1 września czas obniżek się skończył. Jednak nie wszędzie. Wciąż na stacjach jednej z popularnych sieci zatankować można nieco taniej. To dla wielu kierowców dosłownie ostatnia szansa na tańsze tankowanie, bo promocja będzie trwała jeszcze tylko w ten weekend.

W okresie wakacyjnym kierowcy mogli odczuć sporą ulgę w portfelu podczas tankowania. A to dzięki promocjom, jakie "zafundowały" nam wszystkim największe sieci stacji, działające w Polsce.

Promocja na paliwo. Jeszcze tylko w jednej sieci

W tym roku żaden z koncernów nie planuje jednak przedłużenia wakacyjnych obniżek. W zasadzie wszystkie skończyły się z 1 września. Z jednym wyjątkiem. Na stacjach sieci Circle K w okresie letnim odbywały się weekendowe promocje. Od piątku do niedzieli można było zatankować o 35 gr taniej na jednym litrze paliwa. Z promocji skorzystać mogli posiadacze karty lojalnościowej Extra. Obowiązywała raz na dobę, a maksymalnie zatankować można było do 85 litrów paliwa.

Dobra wiadomość jest taka, że choć w innych sieciach okres wakacyjny, a co za tym idzie - okres promocji na paliwo - skończył się z 1 września, to na Circle K promocja weekendowa trwa jeszcze przez ten weekend - od 1 do 3 września. Tak samo jak przez cały okres trwania akcji, taniej zatankować mogą członkowie programu lojalnościowego - posiadacze karty Circle K Extra.

Źródło: Circle K