O nowym nabytku Snoopa poinformował jeden z największych dilerów aut klasycznych w USA – Beverly Hills Car Club – który uczestniczył w transakcji. Nowym nabytkiem rapera jest wystawiony przez firmę na licytację Ford Mustang Fastback pierwszej generacji z 1965 roku.

Biały Mustang Snoop Dogg'a ma krwiście czerwoną tapicerkę, klasyczną cienką kierownicę, 6-biegowy automat i, co ważne, jest w idealnym stanie technicznym. Na profilu dilera zamieszczono także film z momentu odbierania auta przez Snoop Dogga.

Beverly Hills Car Club, założony przez Alexa Manosa, nie tylko pomaga znaleźć klasyczne auta znanym celebrytom, ale ma w swojej ofercie samochody do nich należące. Aktualnie BHCC wystawiło na sprzedaż Mercedesa S600 Lorinser z 1996 roku, który należał do legendy NBA – Michaela Jordana.

Potężne coupe w kolorze granatowym ma pod maską silnik V12 i jest wyposażony m.in. w automatyczną skrzynię biegów, klimatyzację, podgrzewane siedzenia, tempomat, szyberdach oraz wielkie, chromowane felgi Lorinser.

Smaczkiem jest tu fakt, że kiedy włącza się telefon samochodowy, na desce rozdzielczej pojawia się imię Jordana. Licytacja potrwa do 23 sierpnia 2020 roku.