Nowy pakiet gwarancyjny Toyota Relax jest skierowany do wszystkich klientów, niezależnie czy są pierwszymi właścicielami auta, czy nabywcami modelu używanego. Jedynym wymaganiem, jakie spełniać musi posiadany samochodów to maksymalny wiek 10 lat oraz przebieg nie większy niż 185 tys. km.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Wystarczy przegląd w ASO

Nowy pakiet gwarancyjny przyznawany jest automatycznie po wykonaniu przeglądu Relax w autoryzowanym serwisie marki. Obowiązuje on na okres 12 miesięcy lub przebieg 15 tys. km w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Procedura jest bardzo prosta i oprócz odbycia przeglądu nie wymaga dodatkowych dokumentów lub działań. Dodatkową zaletą jest objęcie programem całego rynku europejskiego. Dzięki temu klient może wykonać naprawę w ramach Gwarancji Relax w dowolnym autoryzowanym salonie Toyoty w całej Europie.

Program gwarancyjny Toyota Relax Foto: Toyota
Program gwarancyjny Toyota Relax

Jak tłumaczy Robert Mularczyk, PR Senior Manager w Toyota & Lexus Central Europe — "Chcemy Klientom marki Toyota zaoferować komfort użytkowania samochodów, bez względu na to, czy ich samochód oryginalnie pochodzi z polskiego salonu, czy z innego europejskiego kraju. Ogromną zaletą programu jest jego prostota – wystarczy wykonać okresowy przegląd Relax, aby uzyskać gwarancję na cały interwał przeglądowy bez żadnych dodatkowych formalności".