Zapalił papierosa podczas tankowania, to nie mogło się dobrze skończyć

Robert Rybicki
Robert Rybicki
Pewien kierowca z Czelabińska (tak, to w Rosji) podczas tankowania Renault Sandero nie mógł sobie odmówić dymka. To był jednak błąd, bo od żaru papierosa, czy też ognia z zapalniczki, zajęły się opary benzyny wydobywające się z wlewu paliwa. Sytuację pogorszyło wyjęcie pistoletu z wlewu i rozlanie paliwa tuż pod kołami samochodu.
Tym razem jednak auto, jak i stacja benzynowa ocalały, ale to wideo jest bardzo dobrą przestrogą przed takim zachowaniem na stacji benzynowej. Uczmy się na cudzych błędach.
Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!