Dla wszystkich fanów gier oraz kibiców freestyle motocross została stworzona nowa gra Red Bull X-Fighters na iPhone’y oraz iPody. Jest to wysokiej jakości animacja w formacie 3D, która oferuje wrażenia nie mniejsze, niż podczas prawdziwej rywalizacji rozgrywanej w ramach najbardziej spektakularnych zawodów FMX na świecie!

Mobilna gra Red Bull X-Fighters to wyzwanie dla tych, którzy chcą poczuć się jak najlepsi zawodnicy freestyle motocrossie, poznać atmosferę zawodów, sprawdzić się w najbardziej ryzykownych ewolucjach. Rozwiązania techniczne umożliwiają wykonywanie spektakularnych trików, a odpowiednie poruszanie telefonem pozwala balansować motocyklem. Wszystko to pozwala użytkownikowi na rywalizację w zawodach freestylowych i wcielenie się w „prawdziwego” ridera freestyle motocross!

Wirtualne zawody odbywają się w 8 różnych lokalizacjach oraz zawierają dwa bonusy, dla których inspiracją były rekordy Robbiego Madisona. W ramach projektu Red Bull New Lear. No Limits, w 2008 roku Maddison „przefrunął” na swoim motocyklu nad boiskiem futbolowym dystans 98 metrów, a rok później skoczył motocyklem na 32 metry wzwyż lądując na replice Łuku Triumfalnego w Las Vegas.

Posiadacze nowej gry Red Bull X-Fighters będą mogli zmierzyć się w rywalizacji z rekordami australijskiego ridera.