Nowa wersja MapyMap działająca na urządzeniach Pocket PC nosi nazwę MapaMap Pocket PC 4.0. Wprowadza ona możliwość nawigowania z trójwymiarowym widokiem mapy, potocznie zwanym 3D.Opcje aplikacji pozwalają na korzystanie z widoku 3D jak również tradycyjnego 2D. Nowa wersja ma również komunikaty głosowe w wersji angielskiej i niemieckiej. Nowe funkcjonalności czynią MapęMap jeszcze bardziej przyjazną w użyciu. Sugerowana cena detaliczna systemu MapaMap Pocket PC 4.0 to 333 zł z VAT.

Wszyscy dotychczasowi użytkownicy systemów MapaMap mogą bezpłatnie pobrać nową wersję aplikacji ze strony internetowej www.MapaMap.pl

Nowa wersja MapyMap z trójwymiarowym widokiem map jest także dostępna w wersjach dla popularnych na polskim rynku urządzeń do nawigacji firmy Clarion ( MapaMap Clarion ) oraz Becker (MapaMap for Becker).

Na wakacyjne miesiące, producent MapyMap, wprowadza również promocyjną ofertę na zakup UPGRAD’u map oraz na usługę zwaną „Prenumerata na Mapy”

Prenumerata to specjalna usługa gwarantująca dostęp do najbardziej aktualnych map Polski 4 razy w roku. Usługę tę można zamówić poprzez serwis internetowy www.mojemapy.imagis.pl. Prenumeratę na mapy można wykupić w dowolnym momencie i będzie ona obowiązywała przez okres roku od daty zakupu. W czasie wakacji prenumerata oferowana jest w promocyjnej cenie 119 PLN.

UPGRADE jest przeznaczony dla osób, które nie są zainteresowane usługą prenumeraty, ale chciałyby zaopatrzyć się w najnowsze mapy dostępne na rynku. UPGRADE można zamawiać poprzez serwis www.mojemapy.imagis.pl. W okresie wakacji upgrade oferowany jest w promocyjnej cenie 69 PLN.

Mapy wykorzystywane w systemach nawigacyjnych MapaMap są podstaw lokalizatora internetowego www.Zumi.pl . Ich dokładność przetestować można również na nowym internetowym portalu mapowym www.mapGO.pl firmy Imagis.

Najnowszy pakiet map dostępny dla systemów nawigacyjnych MapaMap zawiera:

·1,9 miliona punktów adresowych

·1487 szczegółowych planów miast i miejscowości z nazwami ulic i numerami budynków

·78 tys. obiektów użyteczności publicznej (POI) takich jak hotele, restauracje, stacje benzynowe, bankomaty, szpitale, apteki, warsztaty samochodowe oraz wiele innych przydatnych w podróży w tym fotoradary (udostępnione przez Komendę głównąPolicji) oraz tzw. „Czarne Punkty” (dostarczone przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad).

·392 138 kilometrów dróg - dokładną Mapę Drogową Polski zawierającą ponad umożliwiających dotarcie do każdej miejscowości w Polsce (w tym 297 400 km dróg asfaltowych i 94 738 km dróg gruntowych).

MapaMap Pocket PC 4.0 to najnowsza, tzw. pudełkowa wersja znanego systemy nawigacji satelitarnej przeznaczona do instalacji na urządzeniach klasy Pocket PC zwanych też PDA (z systemem operacyjnym Windows Mobile). System wykorzystuje technologię ”Finger Friendly” umożliwiającą intuicyjną, bardzo wygodną nawigację jednym palcem, nawet podczas jazdy samochodem. Codzienne używanie systemu znacznie ułatwiają profesjonalne komunikaty głosowe wygłaszane przez znanego polskiego pilota rajdowego Macieja Wisławskiego.