Wyraźny, duży, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6 cali, to obiekt pożądania nie tylko kierowców ciężarówek i autobusów, ale również tych,którzy lubią widzieć więcej nie wysilając przy tym wzroku. Przy rozdzielczości 800x480, obraz na ekranie ma właściwą ostrość.

Ma to znaczenie nie tylko podczas nawigowania lecz również podczas oglądania filmów, przeglądania zdjęć, czy też korzystania z e-book.

Dobry wpływ na łatwość oraz szybkość obsługi ma dotykowy ekran, który w przystępny sposób pozwala na zmianę ustawień oraz modyfikację przebiegu trasy. Szybki – 500 MHz procesor zapewnia płynną pracę całego systemu.

AutoMapa dla której dedykowano to urządzenie zostaławzbogacona niedawno o kilka nowych funkcji m.in. o informacje o sygnalizatorach świetlnych. Użytkownik może również korzystać z takich sprawdzonych i docenianych funkcji oprogramowania jak: baza fotoradarów, asystent pasa ruchu, drogowskazy, tryb 3D (bryły budynków) i innych przydatnych informacji.

VIVO z 6-calowym ekranem zapewnia szczegółowy, przejrzysty i wyraźny obraz wszystkich elementów graficznych ekranu programu nawigacyjnego.Najnowsze urządzenie, tak jak wszystkie modele tej prestiżowej marki wyposażona została w odblokowany system operacyjny, umożliwiający zainstalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania.

Foto: Auto Świat
NavRoad VIVO: nawigacja może być elegancka

Mocnym punktem zestawu jest moduł GPS Sirf Atlas V, który umożliwia przebiegające bez zakłóceń prowadzenie do celu, nawet w tak trudnym dla nawigacji terenie,jak wąskie uliczki między wysokimi budynkami. Zastosowana w urządzeniu technologia SiRFAlwaysFix™ wykorzystująca algorytmy przewidywania pozycji satelitów praktycznie cały czas utrzymuje moduł GPS w stanie gorącego startu. Pozwala to szybko ustalić pozycję pojazdu podczas planowania trasy lub jazdy.

Wbudowane gniazdo microSD umożliwia korzystanie z bazy multimediów zgromadzonych przez użytkownika na karcie pamięci w postaci muzyki, zdjęć, dokumentów tekstowych lub filmów.

Podsumowując, do zalet VIVO należą:- przejrzysty 6-calowy wyświetlacz- technologia SiRFAlwaysFix- szybki, wydajny procesor 500MHz- certyfikat AutoMapa- odblokowany system operacyjny- atrakcyjny wygląd

źródło: NavRoad