Trzecia generacja małego Sarisa z kodem XP130 produkowana jest już cztery lata i przeszła już udany face lifting. Z tego względu, obecne zmiany dotyczą tylko elementów stylizacyjnych, by auta stało się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Pierwsza wersja o nazwie Style, otrzymała czarną atrapę wlotu powietrza chłodnicy z elementami chromowanymi oraz podobne ramki świateł mgłowych. We wnętrzu mamy czarne pokrycia siedzeń, które korespondują z fortepianowym lakierem elementów deski rozdzielczej.

Z całą pewnością najbardziej atrakcyjna jest wersja Bi-Tone, która otrzymała czarny dach, podobnie jak i obudowa lusterek zewnętrznych oraz boczne słupki nadwozia. Doskonale kontrastuje on z takimi barwami jak: biała perłowa, platynowa brązowa i9 czerwona Barcelona.

Wnętrze możemy zamówić w czarnej barwie lub dwóch odcieniach szarości. Atrakcyjniejsza Toyota Yaris trafi do europejskich salonów sprzedaży na początku 2016 r., a wcześniej będzie można ją oglądać podczas międzynarodowego salonu samochodowego IAA 2015 we Frankfurcie nad Menem.