Odrobinę artystycznego akcentu nada pomalowana przez portugalskiego artystę Armando Gomesa Fabia Street Art, a odzwierciedleniem sportowego charakteru będą modele w wersjach Monte Carlo – Rapid Spaceback, Citigo i Yeti, które powstały na fali sukcesów czeskiej marki w motorsporcie.

Targi Poznań Motor Show będą też pierwszą okazją w Polsce do zapoznania się modelem, który na polskim rynku będzie oferowany od lipca 2015 roku. Obok najnowszej Škody Superb zobaczymy auto o tej samej nazwie, które powstało w 1939 r.

Podczas tegorocznego Motor Show, instruktorzy Škoda Auto Szkoła wraz z animatorami z Innowacyjnego Centrum Bezpieczeństwa Škoda Auto Lab będą prowadzić działania edukacyjno-informacyjne budujące świadomość rowerzystów. Specjalne pokazy dla pasjonatów rowerowych wycieczek przeprowadzi też Akademia Michała Kwiatkowskiego – Copernicus.

Foto: ACZ / Auto Świat
Skoda Fabia Street Art

Uzupełnieniem atrakcji dla zwiedzających będzie przygotowana specjalnie dla nich strefa rozrywki, gdzie czekają konkursy i atrakcyjne nagrody do wygrania. Uczestnicy targów będą mogli poznać historię marki i odpowiedź na pytanie, co przedstawia logo marki, a także zrobić sobie zdjęcie ze Škodą Fabia i otrzymać atrakcyjny upominek, który swoimi barwami nawiązuje do color conceptu, będącego w ofercie tego modelu. Na stoisku będzie można także przekonać się, które ze 125 kombinacji kolorystycznych młodszej Fabii pasują do określonego typu urody.