Renault Zoe – wyrazista stylistyka

Renault Zoe zostało właśnie odnowione i w Polsce będzie występowało tylko w wersji Iconic. W tej postaci auto ma 17-calowe szare alufelgi z akcentami w złotym kolorze. Elementy w tej barwie zdobią też grill i obramowania reflektorów przeciwmgielnych, a w dolnej części drzwi pojawiają się boczne naklejki z nowym wzorem.

Wnętrze wyróżnia nowa tapicerka ze skóry ekologicznej łączonej z tkaniną wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu. Pojawia się na niej ten sam wzór, co na zewnętrznych bocznych naklejkach.

Na bocznych krawędziach przednich foteli znalazło się złote wykończenie. Ekran multimedialny jest montowany w większej wersji (9,3 cala) z wbudowaną nawigacją i funkcją zduplikowania ekranu smartfona. Ponadto w standardzie znalazły się też: światła przeciwmgielne, asystent martwego pola, system Easy Park Assist czy karta Hands Free.

Tak skonfigurowane Renault Zoe kosztuje minimum 169 500 zł. Cena pojazdu może jednak jeszcze wzrosnąć jeżeli zdecydujemy się na elementy dostępne w ramach płatnych opcji.

Renault Zoe – dodatki poprawiające komfort użytkowania

Do wyboru są m.in.: pakiet winter zawierający podgrzewane przednie fotele i kierownicę, a także układ szybkiego ładowania prądem stałym (w 30 min do 150 km), przewód Flexicharger do ładowania z gniazda domowego, instalacja do carsharingu oraz metalizowane lakiery.